STAVBA

Investice do kvalitní střechy se vyplatí. Nezapomeňte i na střešní okno a okapy

Ať už se jedná o stavbu nového domu nebo i rozsáhlejší rekonstrukci, je nutné věnovat dostatečnou pozornost hlavně střeše. Klíčový je především výběr pořádné střešní krytiny s výbornou životností i praktickými vlastnostmi, díky kterým můžete zlepšit například izolační funkci střechy. Jak si s tím co nejlépe poradit a u jakých značek střešních krytin nesáhnete vedle? To se dozvíte v tomto článku.

Kvalitní střešní tašky

U střešní krytiny je kvalita rozhodně na prvním místě. Aby to bylo opravdu jasné, nabízí kvalitní a osvědčení výrobci prodlouženou záruku. Opravdu kvalitě střešních tašek věří, což je skvělou správnou i pro všechny, kteří si takové řešení chtějí dát na dům. Příkladem jsou střešní tašky Tondach. Na velmi podobné úrovni z pohledu oblíbenosti jsou i známé střešní tašky Bramac. Mezi profesionály, u kterých jde o sázku na jistotu, nesmí chybět ani střechy Satjam.

Pečlivě připravené střešní okno

Pokud máte vyřešenou střešní krytinu, ještě to většinou není konec zařizování. V dnešní době, kdy jsou trendem bungalovy a nižší domy s pokoji v podkroví, jsou nezbytným prvkem i střešní okna. V tomto případě je opět nezbytné investovat do maximální kvality. Ze známých firem tak stojí za zmínku například střešní okna Velux. U nich získáte kvalitní provedení a samozřejmě profesionální instalaci.

Pořádné okapy ušetří starosti v budoucnu

Kromě samotné střechy a případně i střešního okna je důležité zaměřit se také na okapy. Ty tvoří nedílnou součást každé pořádné střechy. Pokud se rozhodnete pro kvalitní řešení s dobrou životností a funkčními vlastnostmi, ušetříte si tak starosti do budoucna. Při správném výběru totiž mohou opaky vydržet velmi dlouho. Dobrou volbou mohou být konkrétně okapy Lindap, což jsou specialisté s bohatými zkušenostmi v oboru.

Související příspěvky

Dřevostavby už dávno nejsou neznámou věcí

redakce

Energetickou chudobou jsou nejvíce ohroženi senioři, pomůže zateplení

redakce

Pro stavby je kvalitní hydroizolace velice důležitá

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.