STAVBA

Ideální podlaha pro každou moderní ženu

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Proč by měl pouze muž vybírat podlahu, kterou sám stejně neuklízí? Také chcete po moderně řešenou domácnost, kde se stane úklid podlahy časově velmi nenáročným? Uvažujete o výměně podlahy, ale ještě jste se nerozhodla pro ten správný typ? Inspirujte se…

Podle sociologických průzkumů se domácím pracím věnují stále hlavně ženy, a to až celé dvě hodiny denně. Každá moderní žena se ale ovšem ráda věnuje svým zájmům, a tak jistě ocení jakékoliv prostředky, které jí úklid domácnosti usnadní. Například podlaha je místo, které je v interiéru nejpoužívanější, její vhodný typ a správný výběr je proto velice důležitý a to z estetického i praktického hlediska. Chcete se stále bát, že když se vám rozlije omylem olej, zůstanou vám na podlaze skvrny nebo že vám podlahu poškrábe váš domácí mazlíček? Že vám ji děti počmárají? Či že ji budete muset pořád leštit a nakupovat samé speciální drahé prostředky na mytí podlah? Ne? Potom pro vás máme super tip!

Vyzkoušejte moderní vinylovou podlahu Thermofix. Mezi hlavní přednosti vinylových podlah patří hlavně jejich estetické a funkční vlastnosti. Podlahy Thermofix jsou velmi příjemné na chůzi, mají nízkou hladinou hluku, jsou vysoce odolné proti opotřebení i mechanickému poškození a vlhkosti. Ale především, a to ocení všechny moderní hospodyňky, mají vinylové podlahy pouze minimální nároky na údržbu a jejich úklid je tak časově velmi nenáročný! Podlahu stačí pouze setřít mopem a je po úklidu, odpadá tak náročné luxování, či leštění podlahy apod.

S ohledem na své vlastnosti jsou podlahové krytiny Thermofix také vhodné do domácností, kde žijí alergici. Vinylové podlahy jsou totiž nejen odolné proti vlhkosti, a tím zabraňují možnosti vytváření plísní, ale snadno se udržují v čistotě, a tím přispívají k zdravějšímu prostředí našeho domova. „Za poslední roky významně přibyl počet alergiků. Je odhadováno, že alergickým onemocněním trpí 20 % světové populace. Výskyt alergií má i v Evropě stále rostoucí trend a Česká republika není výjimkou. Počet alergiků u nás také roste, ve věkové skupině dětí dokonce za posledních 10 let téměř dvojnásobně.“ vysvětluje MUDr. Lucie Lančová z FN Motol.

Právě z tohoto důvodu je nutné dbát především na kvalitu našeho vnitřního prostředí, jehož podlaha je základním prvkem. Vinylové podlahy Thermofix jsou samozřejmě nabízeny v moderním designu, které dokonale imitující přírodní materiály – dřevo (kolekce Elegance a Rustikal) či kámen (kolekce Stone). Životnost vinylových podlah je velmi dlouhá, garance záruky je 10 let a to vše za velmi přijatelnou cenu.

A pokud chcete vidět inspiraci, jak tyto podlahy vypadají krásně v interiéru, můžete je v květnu a červnu shlédnout v televizních pořadech o bydlení. Vinylové podlahy přináší na český trh společnost Fatra a.s.

Navíc pro Vás nyní nyní mají připravenu zábavnou soutěž na facebooku, kde můžete nyní vyhrát tablet nebo populární nafukovací hračky od Fatry. Staňte se fanoušky společnost Fatra a.s. a kromě užitečných informací se i dobře bavte!

Více informací najdete na www.fatrafloor.cz

Související příspěvky

Členové ADMD bodují v anketě Dřevostavba roku 2019 časopisu DŘEVO&stavby

redakce

Asociace dodavatelů montovaných domů

redakce

Pozor na triky neseriózních prodejců. Kvalitní okna mají svou cenu!

redakce