STAVBA

I do fasády můžete chytře investovat – novinka NOVABRIK LITE!

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Pokud právě stavíte nebo rekonstruujete dům a uvažujete o nové fasádě, potom pro vás máme žhavou novinku. Tou je fasáda NOVABRIK LITE, která přináší řadu zajímavých vlastností. Investice do této fasády se vám navíc velmi rychle vrátí! Proč uvažovat o fasádě NOVABRIK LITE?

Použít se dá kdekoliv a velmi snadno

Nová fasáda NOVABRIK LITE je vyrobena z polystyrénu, který doplňuje špičkový povrchový nástřik. Pracuje na principu systému odvětraných fasád, takže dokáže udržet zdivo v suchém stavu a to absolutně bez plísní. Vytvoří tak v budově trvale zdravé klima. Systém fasády NOVABRIK LITE navíc přispívá k úspoře energií, takže se vám vaše počáteční investice rychle vrátí. Výhodou této novinky je i její lehká hmotnost. Pro fasádu NOVABRIK LITE je možné si přijet do výrobny i s dodávkou, takže ušetříte náklady za dopravu. Díky lehké hmotnosti se s fasádou také lehce manipuluje a její samotná montáž je oproti klasickým fasádám podstatně rychlejší. Nový typ fasády NOVABRIK LITE se dá použít na novostavby, rekonstruované rodinné domy, na bytové nebo i panelové domy – zkrátka kdekoliv.

Barevné variace také potěší

Kromě skvělých izolačních vlastností a extrémní odolnosti a výdrže vás fasáda NOVABRIK LITE potěší i moderními barevnými variacemi. Tuto fasádu je možné mít ve čtyřech barevných odstínech: světlá vanilka, písková, černá a červenohnědá. Navíc má fasáda bezúdržbový povrch a dá se instalovat celoročně – to jsou další dva důvody, proč vsadit právě na fasádu NOVABRIK LITE!

NOVABRIK LITE najdete na www.novabrik.cz sekce NOVABRIK LITE…

Související příspěvky

5 TIPU PRO STAVBU BEZ VLHKOSTI

redakce

Stavební bazar pro úspornější výstavbu

redakce

Stavíte nebo rekonstruujete? Přečtěte si, jak ušetřit!

redakce