Search

Hledáte kufřík na nářadí, kterému můžete dát zabrat?

Hledání rozsypaných šroubků nebo zakutáleného šroubováku uprostřed horečnaté práce jistě není žádný med. Uložte je tedy tam, kde jim nic podobného hrozit nebude – do odolných boxů a kufrů na nářadí.

 

Začínáme zlehka aneb brašny na nářadí

Pokud potřebujete uložit jen pár lehkých kousků, postačí vám praktické a především přenosné brašny na nářadí. Volte ty z hovězí nebo umělé kůže případně modely vyrobené z odolné technické textilie. Vnitřní uspořádání záleží čistě na vašich preferencích – dovnitř se může vejít celá sada elektrikářského nářadí ale i notebook nebo třeba čtečka.

Náš tip: Vždy dbejte na to, aby byla brašna opatřena vypolstrovaným pásem, který ochrání vaše rameno od otlaků a nadměrné zátěže!

 

Odolný box, který bude stačit vašemu pracovnímu tempu

Větší množství pomůcek si již žádá adekvátní úložné systémy na nářadí. Odborníci z ALFAVARIA Group s. r. o. proto doporučují důvěřovat již zavedeným značkám ověřených generacemi řemeslníků a techniků před vámi. Skvělé jsou například montážní kufry či boxy na nářadí NAVAHO, pyšnící se bezvadnou funkčností, moderním zpracováním a dlouhou životností.

Vnitřní výbavu kufrů lze uzpůsobit vašim preferencím, a určitě potěší i hliníkový rám odolný proti nárazu nebo ergonomická rukojeť perfektně padnoucí do ruky.

Náš tip: při práci ve výškách se můžete spolehnout na praktické kapsy na opasek, do nichž uložíte jak drobný spojovací materiál, tak i třeba těžkou a neskladnou akuvrtačku.

 

Těžké nářadí patří na kolečka

Převážíte větší část své dílny neustále z místa na místo? Pak investujte do kufrů na nářadí opatřených kvalitními kolečky, které si poradí se stavebním nepořádkem i mírně složitějším terénem. Výsuvnou rukojeť lze samozřejmě kdykoliv složit a přes obtížně zdolatelné místo přenést kufr v ruce.

Široký výběr boxů a kufrů na nářadí, ale i dalšího dílenského vybavení naleznete v e-shopu  Shop.alfavaria.cz s tradicí již od roku 1996. Nechte si při nákupu poradit od zkušených odborníků!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *