STAVBA

Garážová vrata jako spojení odolnosti, bezpečnosti i designu

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

I garážová vrata můžou být více než jen „dveře“ do vaší garáže. Při jejich výběru je důležité věnovat pozornost jejich funkčnosti ale i designu. Kde taková vrata hledat a co od nich očekávat?


ALUROL – zkušenosti tvoří prvotřídní kvalitu

V dnešní výstavbě se stále častěji klade důraz nejen na moderní design, ale také na bezpečnost, spolehlivost a individuální přístup. Právě tím se společnost ALUROL řídí. Její výrobní procesy prochází neustálým vývojem, takže v současné době může nabídnout právě garážová vrata té nejvyšší kvality, která splňují požadavky přísných evropských norem a vyhovují i těm nejnáročnějším požadavkům investorů, stavitelů a projektantů.

Garážová vrata třikrát jinak

V nabídce společnosti ALUROL jsou tři typy garážových vrat. První z nich jsou sekční garážová vrata, která se díky výborným tepelně-izolačním vlastnostem hodí zejména do novostaveb. Druhým typem jsou rolovací vrata, která nabízejí optimální využití vnitřního prostoru garáže. Tato vrata lze montovat zevnitř garáže, zvenku na omítku nebo přímo do stavebního otvoru. Třetím typem jsou výklopná vrata, která představují ideální spojení vysoké kvality, elegantního vzhledu a nízké pořizovací ceny. Záleží na vás, která garážová vrata si vyberte.

Bezpečnost, odolnost, jednoduchá montáž i obsluha

Garážová vrata ALUROL jsou maximálně bezpečná, odolná a vyznačují se moderním vzhledem, dlouhou životností i jednoduchou montáží. Záleží pouze na vás, která si vyberete. Výhodou garážových vrat ALUROL je i standardní motorický pohon s dálkovým ovládáním s možností zároveň obsluhovat i vjezdovou bránu bez vystoupení z vozidla při vyjíždění či zajíždění do garáže. Takže máte maximální pohodlí.

 

Více informací a kompletní nabídku najdete na www.alurol.com.

Související příspěvky

Zvukově izolační desky Wolf

redakce

Kvalitní šrouby do dřevostaveb

redakce

Pohodlná a bezpečná garážová vrata

redakce