STAVBA

Foukaná minerální izolace si neustále získává další příznivce! Proč?

Až několikanásobné zvýšení popularity a obliby si v současnosti mohou užívat v oblasti tepelné izolace foukané izolační materiály. Zejména pak si získávají stále větší oblibu foukané minerální izolace. Důvodů je hned několik. Foukané minerální izolace mají ideální tepelně-izolační vlastnosti a také technologie zateplení je mnohem efektivnější.

Kvalita a efektivita je maximální

Foukaná minerální izolace rozhodně není jediným druhem foukaných izolací na našem trhu, ale rozhodně se může považovat za nejúčinnější. Jako předchůdce foukaných izolací můžeme označit foukaná vlákna z papíru nebo drcený polystyren. Ani jeden tento druh ale nedosahoval takové účinnosti, jako právě minerální izolace. Z hlediska tepelně-izolačních schopností, trvanlivosti, odolnosti proti vodě a ohni, proti plísním, nesléhavosti materiálů nemá foukaná minerální izolace v současnosti konkurenci. Navíc tyto vlastnosti časem neztrácí.

Kromě kvality materiálu také velmi efektivní technologie zateplení

Samotná technologie aplikace foukané minerální izolace je velmi efektivní. A´t už budete tuto izolaci využívat k zateplení půd, dutin, volných ploch i všech dalších druhů zateplení, na které lze foukanou izolaci využít. Materiál se na místo určení z nákladního automobilu dopravuje pomocí hadice, přímo na místo určení. Nikde nevzniká nepořádek ani riziko poškození (materiálu ani stavby). Tato metoda je bezodpadová a vždy se využije maximální možné množství. Ať se jedná o jakoukoli plochu nebo dutinu, vždy je aplikována souvislá vrstva izolačního materiálu bez tepelných mostů. Zatepleno je tak za pár hodin.

Magmarelax je známkou kvality

Foukaná minerální izolace Magmarelax se řadí mezi nejkvalitnější izolace svého druhu na trhu. Nutno říci, že právem. Magmarelax neustále prochází vývojem, aby účinky této izolace byly ještě vyšší. Toho si je samozřejmě vědoma také společnost IZOLACE POLNÁ, s.r.o., která se na tuto izolaci specializuje a Magmarelax nabízí na český trh.

Více informací o této minerální izolaci můžete získat na www.magmarelax.cz.

Související příspěvky

Soustředíme se na kvalitní průmyslové podlahy

redakce

Ještě před tím, než vám bude ze zimy velké vedro

redakce

Generální úklid a mytí oken v Praze

redakce