STAVBA

Foukaná celulózová izolace ISOCELL – ideální řešení pro váš dům

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Izolace ISOCELL potvrzuje známý fakt, že jednoduché věci bývají nejúčinnější. Díky této izolaci totiž můžete efektivně izolovat a významně tak ušetřit především vaše náklady na vytápění. ISOCELL přináší i celou řadu dalších výhod. V České republice tento materiál dodává a odborně aplikuje firma Readymat s.r.o. z Hodonína.

Papír jako záruka vysoké účinnosti

Foukaná celulózová izolace ISOCELL je v první řadě zajímavá tím, že je vyrobena z novinového papíru. Vyrábí se speciální recyklační metodou v jednom z nejmodernějších zařízení v Evropě, které se nachází v Rakousku. Volba tohoto materiálu byla jednoduchá – dřevo je již po tisíciletí známo svými vynikajícími vlastnostmi. ISOCELL vzniká tak, že se tříděný novinový papír nahrubo natrhá, smíchá s boritany a umele v mlýnu. Boritany potom chrání ISOCELL před napadením hmyzem, plísní, hnilobou a požárem.

Vynikající vlastnosti zaručeny

Společnost Readymat s.r.o. zrealizovala již spoustu projektů, za nimiž je celá řada spokojených zákazníků. Foukaná celulózová izolace ISOCELL má totiž hned několik výborných vlastností, které jistě oceníte. První z nich je její snadná instalace a maximální kryvost. ISOCELL se instaluje pomocí speciálních vyfoukávacích strojů do dutin objektu, vlákna potom v konstrukci zplstnatí a vytvoří se tak přesná izolační matrace beze spár, která je odolná proti sedání. Izolace je tak stoprocentní a je zárukou úspory financí – snižuje totiž náklady na vytápění. Mezi další skvělé vlastnosti patří i to, že ISOCELL způsobuje jednoznačně zpomalený průnik slunečních paprsků. Pokud tedy izolaci použijete v podkroví, můžete se těšit na velmi příjemné klima. Izolace ISOCELL také slouží jako efektivní regulátor vlhkosti a má i výborné zvukově izolační vlastnosti. Ve srovnávacích zkouškách byly naměřeny u mezistěn až o 7 dB lepší zvukové izolační hodnoty než u obvyklých izolačních matrací z vláken. Celulózová izolace ISOCELL je navíc nehořlavá!

Readymat s.r.o. a ISOCELL – to je cesta ke spokojenému bydlení.

Nabídku najdete na www.ready-mat.cz

Související příspěvky

Novinky v obkládání fasád a interiérů jsou zaměřené na kámen

redakce

Jak zateplit střechu mezi a pod krokvemi?

redakce

Generální úklid a mytí oken v Praze

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.