STAVBA

FAKRO Okna do plochých střech typ F – překvapí vzhledem, potěší vlastnostmi

 

V budovách s plochými střechami v mnoha případech neexistuje možnost použití standardních svislých fasádních oken. Z tohoto důvodu nabízí společnost FAKRO speciálně konstruovaná okna do plochých střech, která jsou v těchto případech ideálním řešením. Přináší moderní vzhled i řadu užitných vlastností.

Okno typu D_F přináší zcela nový pohled na produkt

FAKRO nabízí speciální okno typu D_F , které nad ostatními vyniká velmi dobrými termoizolačními parametry a potěší i jeho moderní vzhled. Velkou předností je, že toto okno může být vyrobeno v jakémkoliv rozměru v rozsahu od 60×60 do 120×120 cm. Široká nabídka rozměrů je přizpůsobena standardům prosvětlení plochých střech, takže není problém ani s výměnou stávajících nevyhovujících světlíků na nové. Okno typu F je navíc možné vybavit energeticky úsporným zasklením DU6 nebo  pasivním zasklením DU8. Součinitel prostupu tepla pro okno se zasklením DU8 je U=0,76 W/m2K dle EN 12567-2, takže splňuje i ty nejvyšší požadavky pro využití v nízkoenergetických či pasivních stavbách.

Ve třech verzích

Okna typu F díky speciálně projektovaným profilům vynikají až o 16 % větší prosklenou plochou. Okna jsou navíc dostupná ve třech verzích: elektricky ovládaná v bezdrátovém systému Z-Wave, manuálně ovládaná a neotevíratelná. Volba provedení záleží jen na vašich potřebách. Okna do plochých střech je také možné vybavit moderními vnitřními i vnějšími doplňky. Vhodná je například vnější markýza, která chrání před nahřátím místnosti, vnitřní doplňky potom slouží k zastínění interiéru a plní i dekorativní funkci. Novinkou pro rok 2013 jsou markýzy AMZ Solar, které mohou být řízeny v jednom ze tří režimů.

Více informací na www.fakro.cz

 

 

Související příspěvky

Klasické dveře ubírají užitnou plochu v místnosti

redakce

Investice do kvalitní střechy se vyplatí. Nezapomeňte i na střešní okno a okapy

redakce

Pasivní dům GS PASIV 2 získává velký obdiv u odborníků i veřejnosti

redakce