STAVBA

Dřevěná okna – kvalita, komfort i moderní vzhled

Ano, všechny tyto vlastnosti dřevěná okna mají a mají jich mnohem více. Proč zvolit dřevěná okna? Jaký je výběr? Kde hledat kvalitní dřevěná okna?

 

 

 

Atraktivní vzhled, skvělá izolace

Dřevěná okna jsou svou kvalitou a vlastnosti srovnatelná s plastovými okny. Oproti nim mají ale i několik výhod. Nespornou výhodou dřevěných oken je především jejich atraktivní vzhled. Dřevěná okna dodají každému domu nebo bytu příjemnou atmosféru, to plastová okna neodkáží. Vzhled ale není vše. Dřevěná okna mají samozřejmě i další atraktivní výhody. Dřevěná okna mají především vysoký tepelný odpor a výrazně snižují hlučnost z venkovního prostředí. Dřevěná okna mají také extrémní životnost. K jejich předním výhodám patří i schopnost dýchat – to napomáhá přirozenému větrání a dýchání domu, či bytu a tak se výrazně omezuje tvorba plísní a vlhnutí zdiva!

Řešení jménem Oknoplastik s.r.o.

Špičková dřevěná okna nabízí na českém trhu specialista na výrobu oken – společnost Oknoplastik s.r.o. V jejich sortimentu naleznete dřevěná okna prvotřídní kvality, která jsou vyrobená z pečlivě vybraného kvalitního dřeva. U Oknoplastik s.r.o. si můžete vybrat dřevěná okna v několika barevných provedeních. Namátkou z nabídky: kaštan, modřín, teak, třešeň, ořech, dub..vybrat ale můžete dřevěná okna v barvě rubín, med, růžová a mnohem více.

Všechny dřevěná okna jsou lakována a barvena dánskými laky značky DYRUP-GORI. Tyto laky jsou zdravotně nezávadné, neuvolňují žádné nebezpečné látky a mají dlouhou životnost!

Kompletní nabídku najdete na www.oknoplastik.cz.

 


Související příspěvky

Bez kvalitních základů nemůže stát bezpečný dům ani v Praze!

redakce

Aplikace betonové stěrky svépomocí? Praktický workshop vás naučí vše potřebné!

redakce

Dřevěná chata – proč ano ?

redakce