STAVBA

Dokonalá okna nabídnou perfektní pohled ze všech stran

V souvislosti s výběrem nových oken často řešíme především jejich izolační vlastnosti, odolnost, bezpečí a snadnou údržbu. Pokud však nejdou tyto prvky ruku v ruce s vhodně zvolenou barvou a provedením oken, nemůže být konečný výsledek nikdy dokonalý. A za to nám naše fasáda, ale ani samotný interiér, zaručeně nepoděkují.

 

Okna pro váš moderní životní styl

Ty tam jsou naštěstí časy čistě bílých nebo nanejvýš ořechově zbarvených oken, která se jedno od druhého lišila snad pouze mírně odlišným kováním. Díky použití moderních materiálů v čele s odolným a pevným plastem jsou možnosti mnohem pestřejší. Kašírování alias polepení oken kvalitní plastovou fólií vám umožní dosáhnout mnoha zajímavých a jedinečných barevných kombinací, jež dokonale doplní váš osobitý životní styl.

Záleží jen na vás, zda dáte na odiv svou lásku k přírodním tónům nebo se naopak obklopíte zářivými barvami, aktuálně kralujícími posledním trendům. A proč si nedopřát rovnou obojí najednou? Stačí zvolit plastová okna, vyhlížející jinak zevnitř a jinak zvenčí.

 

Když se nespokojíte jen „s nálepkou“

Taková úprava je dnes již zcela běžná. Okno se jednoduše z libovolné strany polepí již zmíněnou dekorační fólií nebo přebarví voděodolným lakem. V tomto ohledu vám však společnost BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. může poskytnout ještě něco navíc.

Onou novinkou je samotné probarvené tělo profilu, a to v provedení bílé, karamel, hnědé a šedé. Vaše okna tak nebudou vypadat líbivě jen na první pohled, ale i na ten druhý. Jde o variantu dostupnou pouze při probarvení obou stran oken, při jednostranném použití barvy je jádro okna vždy bílé.

Můžete si tedy dopřát opravdu dokonalá okna, s nimiž bude radost manipulovat. A to samozřejmě bez jakýchkoliv kompromisů ohledně bezpečnosti, odolnosti či žádaných izolačních vlastností. Okna a dveře z produkce BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. mají totiž svůj základ vždy výhradně v německých plastových profilech – od společnosti VEKA AG. Vsadit na barevnou kvalitu se zkrátka vyplatí. Pro více informací o barevných možnostech provedení kontaktujte BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o.

Související příspěvky

Proč dát přednost ocelovým konstrukcím?

redakce

Dům, který poroste s vámi

redakce

Existují desky, které se dají využít v každém stavebním odvětví? Ano. A víme, kde je hledat!

redakce