STAVBA

Členové ADMD bodují v anketě Dřevostavba roku 2019 časopisu DŘEVO&stavby

Čtenářská anketa Dřevostavba roku časopisů DŘEVO&stavby a sruby&roubenky je každoročním kláním dřevostaveb publikovaných jako redakční návštěvy ve zmíněných časopisech. Během celého roku pak všechny tyto dřevostavby soutěží o přízeň hlasujících na webu drevoastavby.cz v sekci dřevostavba roku. Kdo je tedy letošním vítězem?

Dřevostavba roku 2019 vyhlášena na veletrhu FOR WOOD
V sobotu 8. 2. 2020 proběhlo vyhlášení vítězů ankety Dřevostavba roku 2019 v rámci veletrhu FOR WOOD 2020, který je každoročním partnerem ankety. Moderování se jako každý rok ujal zkušený profesionál Aleš Cibulka. V celoroční anketě tentokrát soutěžilo celkem 40 dřevostaveb.

Do finále ankety Dřevostavba roku 2019 časopisu DŘEVO&stavby se probojovaly v šesti kolech dřevostavby od 3AE, s.r.o. a ATRIUM s.r.o., které jsou členskými firmami ADMD.

Titul Dřevostavba roku 2019 časopisu DŘEVO&stavby – cena redakce časopisu DŘEVO&stavby získala dřevostavba společnosti 3AE, s.r.o. publikovaná ve vydání 5/2019 pod názvem „Spokojeně proti zvyklostem“.

IMG 102

Titul Dřevostavba roku 2019 časopisu DŘEVO&stavby – cena Asociace dodavatelů montovaných domů získává dům společnosti ATRIUM, s.r.o. za dřevostavbu publikovanou ve vydání 2/2019 časopisu DŘEVO&stavby pod názvem „Obyčejně a přirozeně“
Cenu předala oceněné společnosti ředitelka ADMD paní Ing. Lenka Trandová.

IMG 10

Úspěšní hlasující v anketě Dřevostavba roku 2019
Registrovaní hlasující v anketě Dřevostavba roku 2019 mohli vyhrát řadu hodnotných cen. Kompletní výherní listina ZDE.

Vyhlašujeme DŘEVOSTAVBU roku 2020 časopisů DŘEVO&stavby a sruby&roubenky. HLASUJTE A VYHRAJTE!
8. ročník čtenářské ankety právě začal! Hlasujte, hrajte a vyhrajte na www.drevostavbaroku.cz a vyhrajte některou z atraktivních cen, které najdete na https://www.drevoastavby.cz/drevostavba-roku-2020-ds/vyhry-pro-hlasujici.

Související příspěvky

Aby vám ze zimy nebylo horko

redakce

ClipTile-novinka, která vás dostane do kolen

redakce

Připravit svůj domov na letní vedra se vyplatí

redakce