STAVBA

Chcete kvalitně postavit nebo chytře zrekonstruovat? Vsaďte na BOBOX!

 

Pokud se chystáte stavět dům nebo rekonstruovat, měli byste dobře změřit své síly. Pokud chcete dokonalý výsledek, je dost pravděpodobné, že to sami nezvládnete. Nechte raději stavební práce na profesionálech. Budete mít jistotu kvality, rychlosti a dokonalého výsledku. Zajímavou nabídku v této oblasti přináší stavební firma BOBOX.

Maximální profesionalita zaručena

BOBOX je obchodní název pro firmu DANĚ A FINANCE, spol. s r.o. – tato stavební firma působí na českém trhu již od roku 2003, takže může v první řadě nabídnout své bohaté zkušenosti pro všechny, kdo chtějí postavit nebo zrekonstruovat byt či dům. Velkou výhodou je, že firma pracuje výhradně s moderními a kvalitními materiály od špičkových výrobců jako jsou BAUMIT, KNAUF, ISOVER a jiné.

Stavba domů na klíč i dílčí stavební práce

BOBOX se zaměřuje na stavbu domů na klíč. Nabízí kompletní služby od návrhu a poradenství nejlepšího řešení až po samotné provedení všech stavebních prací a to vždy z ohledem na individuální přání a potřeby zákazníka. Pro vaši představu vám firma vyhotoví vizualizace i 3D projekt. Firma BOBOX samozřejmě provádí i rekonstrukce všech typů – stačí jen zadat vaše představy o její podobě a práce začnou. Firma provádí také zemní, tesařské, obkladačské či pokrývačské práce. Specialitou firmy je potom kvalitní a do posledního detailu promyšlené zateplení fasády. To provádí použitím moderních zateplovacích systémů v tloušťkách isolantů od 20 do 250 mm. BOBOX umí provést i kompletní revitalizaci panelových bytových domů.

I doplňkové služby

Společnost BOBOX nabízí také pronájem lešení – to vám samozřejmě namontuje i demontuje tak, aby bylo po celou dobu prací maximálně bezpečné. Kromě toho si u BOBOX můžete vybrat super moderní a vysoce designové interiérové dveře, které si můžete i sami navrhnout. Chcete-li skutečného odborníka při stavbě či rekonstrukci, kontaktujte BOBOX, získáte tím jistotu kvalitně odvedené práce!

Související příspěvky

Češi jsou v panelácích spokojeni, hlavně v těch zateplených

redakce

Kam se hodí interiérové stěrky a jaké mají výhody

redakce

Stavoinvest Group, firma založená na kvalitě a zkušenostech

redakce