STAVBA

Česká okna JIS vám budou sloužit mnoho let. Vyberte si dle materiálu i designu

Hledáte pro váš nový či rekonstruovaný dům nová okna? Ať už chcete plastová, hliníková nebo dřevěná okna, všechna ve vysoké kvalitě a povedeném designu nabízí česká společnost JIS. Na trhu ji potkáváme již více než 30 let, a tak si můžete být jisti bohatou praxí a zkušenostmi, které jsou jinak než prací nepřenosné.

Hliníková okna jsou takřka nezničitelná

V posledních letech zaznamenali zvýšení zájmu hliníková okna. Vyznačují se dlouhou životností, moderním vzhledem a především mimořádnou odolností a pevností, a to za všech okolností. Exkluzivní okna z hliníku představují kvalitní a stylové řešení, úsporu ceny za energie i zabezpečení domova. Vybrat si můžete hliníková okna dle svých potřeba a přání, venku i uvnitř.

K nejlepším přednostem hliníkový oken patří skvělá izolace, maximální zabezpečení, luxusní vzhled a nezničitelnost řešení. Hliníková okna JIS jsou k dispozici prostřednictvím modelu Heroal, u něhož můžete volit z 3 variant profilů.

Klasika v podobě dřevných oken

Líbí se vám přírodní materiály a chcete zachovat původní vzhled vašeho letitého domu? Pak budou zřejmě dřevěná okna těmi, které se vám budou líbit. JIS vyrábí dřevěná okna spojením tradičních postupů, moderních technologií a těch nejlepších dřevin z Česka. Mají promyšlenou konstrukci, dlouhou životnost, vzhled je více než krásný a potěší i snadným ovládáním. Hodí se jak k moderním novým domům, tak k usedlostem a letitým stavbám, které chtějí mít majitelé tak, jak na ně byli desetiletí zvyklí.

Dřevěná okna mají skvělé izolační vlastnosti, jde o funkční a designový výrobek s vysokou odolností před plísněmi a dřevokaznými houbami s vysokou životností.

Kompletní informace o plastových oknech, dřevěných i hliníkových, najdete na jis.cz.

Související příspěvky

Betonová dlažba

redakce

Stavte úsporně. Stavte z Háček!

redakce

Omítka Profi Anti-Agingputz chrání fasádu proti špinění a blednutí

redakce