STAVBA

Cementotřískové desky CETRIS® přinášejí do stavebnictví řadu výhod

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Cement a dřevo jsou samostatně dva super materiály. Pokud je ale spojíte dohromady, jejich vlastnosti se zvýší a výsledkem je super materiál hned s několika vynikajícími vlastnostmi, který do světa stavebnictví přináší nové možnosti. Co jsou cementotřískové desky CETRIS® a kde se dají použít?

Řada vynikajících vlastností

Cementotřískové desky CETRIS® se dají použít na mnoho způsobů a vždy s maximálním úspěchem a spokojeností pro majitele stavby. Desky CETRIS® se totiž vyznačují hned několika vlastnostmi, kterými poráží všechny podobné materiály. První jejich velkou výhodou je malá hmotnost (deska tloušťky 10 mm váží pouze 14,0 kg/m2), což zaručuje snadnou manipulaci s nimi. Desky CETRIS® jsou také velmi odolné proti povětrnostním podmínkám, jsou mrazuvzdorné a vynikají i svou odolností proti plísním, houbám i hmyzu. Desky CETRIS® jsou také zvukově izolační (vzduchová neprůzvučnost 30 – 35 dB) a samozřejmě jsou i zdravotně nezávadné. Důležité je také zmínit jejich nehořlavost.

CETRIS® a široká variabilita použití

Díky svým skvělým vlastnostem se desky CETRIS® dají použít na mnoha místech. Hodí se například pro stěnové, fasádní, podlahové, střešní nebo požární systémy. Použít je můžete ale i při realizaci soklů nebo podhledů a vytvořit se s nimi dá i ztracené bednění. Desky se výborně hodí i na balkónové aplikace, výtahové šachty nebo i na dopravní stavby.

 

Více informací najdete na www.cetris.cz

Související příspěvky

Uspořte díky nízkoenergetickým domům!

redakce

Nové požadavky na energetickou náročnost budov přispěly k růstu spotřeby EPS za rok 2019

redakce

Spojovací materiál je základem každého kutila

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.