Search

Bydlet za tři měsíce ve svém domě? S montovaným domem na klíč nic nereálného

Technologie ve stavebním průmyslu prošly v posledních deseti letech výraznými změnami. Začaly se používat odolnější materiály, urychlila se celkově výstavba nemovitostí a do popředí se dostaly efektivnější procesy. V zahraničí jsou velice populární montované domy, které si však získávají na oblibě i v našich končinách. Důvodů je hned několik.

Stavba klasického rodinného domu se většinou protáhne na více než rok. V lepším případě se do novostavby stěhujete za rok a půl. Ovšem montovaný dům na klíč stojí během tří měsíců, a to není jediná přednost, kterou se takové stavení pyšní.

 

Co je to montovaný dům?

Daným termínem se označují všechny rodinné domy sestavené z několika větších prvků, tedy stěn a stropů. Jednotlivé části se montují k sobě, a tím pádem jde realizace poměrně rychle. V podstatě se jedná o nízkoenergetickou dřevostavbu, což znamená, že náklady na bydlení jsou opravdu minimální.

 

Jaké výhody má montovaný dům?

Doporučujeme oslovit společnost, která se zabývá přímo výrobou jednotlivých dílů, protože jedině tak vám může stavební firma postavit rodinný dům podle vašich představ. Jedním ze specialistů na montované dřevostavby je www.jgroup.cz, jenž používá moderní stroje, u nichž je přesnost samozřejmostí. Veškeré spáry tedy perfektně těsní a teplo v zimním období neuniká z interiéru ven, což poznáte i na nízkých fakturách za vytápění.

Jak už jsme zmínili, jedná se o nízkoenergetické nemovitosti. Pro představu čtyřčlenná rodina bydlící v montovaném domě o rozměru 100 metrů čtverečních zaplatí za rok pouhých 20 tisíc korun. I když někdy ani to ne. Zdá se vám to nereálné? Přesvědčte se na vlastní kůži. Jelikož se k sobě montují, jak už samotný název napovídá, rovnou celé plochy, například stěny, výstavba je poměrně rychlá, a tak za tři měsíce od získání stavebního povolení můžete spát v novém.

S povoleními nebudete mít žádné starosti. Pokud se totiž obrátíte na výše uvedenou společnost, o všechno se postará za vás.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *