Search

Bezpečné lešenářské systémy ušetří čas a zlevní financování staveb

Stavíte, budujete, rekonstruujete? Realizujete rozsáhlý projekt, na němž je zapotřebí využít nějaký lešenářský systém, a nejste si jisti vhodnou volbou odpovídajícího lešení, bednění, pronájmu mobilního oplocení i schodišťových věží? Nahlédněte do ucelené nabídky akciové společnosti Scaserv, která se pronájmem a prodejem těchto souprav zabývá. Jednotlivé produkty se hodí ke konkrétním účelům a typům staveb.

 

Kontrola a servis prodaných lešenářských produktů

Společnost Scaserv se zabývá posuzováním kvality svých produktů a jejich opravami. Jako jediná firma v Česku se Scaserv orientuje na mytí ocelových lešenářských podlah rozmanitých délek a díky partnerství s akciovou společností STROS-Sedlčanské strojírny je odpovědná za odborný servis motorů závěsných lávek. Všechen sortiment je zájemcům nabízen k prodeji i pronájmu. Půjčování strojů a lešenářského zařízení je výhodné při realizaci velkých projektů a jednorázových akcí. Pronájem snižuje náklady za skladování materiálu a odpisové náklady. Všechna půjčovaná zařízení se pronajímají ve stoprocentním a odborně servisovaném technickém stavu.

 

Kompletní nabídka lešení, bednění, oplocení a lávek

Prodávají se různé lešenářské a stavební soustavy, jako jsou například bednění, bednění stropů, fasádní lešení, mobilní lešení, mobilní oplocení, modulové lešení, přechodové lávky, schodišťové věže, stropní bednění, stěnové bednění a závěsné lávky. Nabízené produkty jsou certifikovány a opatřeny potřebnou dokumentací. Sledováním firemního webu scaserv.cz zájemci objeví aktualizované zboží v novém i použitém stavu. Pokud zákazník nemá vlastní dopravu, lze ji zajistit nákladními vozy společnosti. Pro bezchybné fungování pronajatého nebo půjčeného zařízení je třeba odborné montáže i následné demontáže, již provádějí způsobilí firemní pracovníci.

 

Zpracování technických výkresů a projektů

V případě zájmu zákazníka o projekční činnost lze na základě předložených podkladů vypracovat výkresy a kladečské plány. Tím si klienti ušetří čas při montáži lešení a bednění. Podklady z technických výkresů slouží k přesnému výpisu potřebného materiálu, naplánování etap práce i souhrnný časový harmonogram stavby.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *