STAVBA

25 omylů při výběru koupelny aneb Vyvarujte se chyb při zařizování koupelny

Dnešní doba je plná možností a nových řešení. Na našem trhu najdete stovky koupelnového vybavení a značek, které se Vám nabízejí ke koupi. Věřím, že většina z Vás se v tom může doslova ztratit. Vybavení koupelen je důležitý stavební obor. Nepodceňujte ho a chtějte správné informace a řešení.

 

Sepsal jsem pro Vás eknihu ve které je souhrn 25 nepravd a mýtů, které se kolem budování koupelny traduje. Čeká Vás 48 stran, po jejichž přečtení budete přesně vědět, co, jak, proč a kdy udělat, aby jste si zařídili maximálně funkční koupelnu, která Vám bude sloužit po dlouhá léta.

 

 

 

Internet je plný informací a lidí, co chtějí pouze prodávat. Kopírují informace jeden od druhého, tlumočí věci z technických listů, ale prakticky nikdy nebyli na stavbě nebo ještě hůře, zařizovací předměty do koupelny ani pořádně neviděli a nedrželi v ruce. Radí Vám, co je nejlepší volbou a co jak udělat. Nechci se nikoho dotknout, ale opravdu to tak je a v praxi to bohužel funguje.

 

Každý víme, že zařízení koupelny je jeden z vrcholů našeho produktivního života a vytváříme si zde naše místo osobní hygieny a relaxace. V dnešní době už dávno koupelnu nevnímáme jako nezbytnou místnost domu či bytu. Chceme, aby koupelna byla krásným a příjemným místem, kde každé ráno nabereme sílu do nového dne pod příjemnou sprchou a večer si odpočineme po náročném dni v pohodlné koupeli ve vaně.

 

Já tedy vybavení koupelny takto chápu. Kolik rekonstrukcí koupelny za život provedeme? Jednu? Dvě? Možná tři?Vybavení takové koupelny by mělo mít přece svoji životnost. Já osobně chci postavit nebo zrekonstruovat koupelnu, která mi bude sloužit min. 15 i více let, a potom třeba i mým dětem.

 

Je proto přirozené, že chci kvalitní materiály a kvalitní provedení. To je jediná záruka, že mi koupelna bude za 15 let stále fungovat tak jak má.

 

Tento eBook jsem napsal proto, že přesně vím, jak Vám pomoci vyhnout se všem nástrahám při výběru koupelny. Rád Vám předám všechny hodnotné informace co jsem za roky mé praxe nasbíral. Aby jste byli schopni vybrat koupelnu bez problému, plně funkční a cenově dostupnou.

 

Všichni víme, že kvalitní koupelnové vybavení nám dlouhou životnost koupelny zajistí. Opravdu hodně lidí si vybere to nejlevnější vybavení do koupelny a potom se velice podivuje, že kvalita výrobku není stejná jak u jiných, kteří za koupelnu dali mnohem více peněz. Proč nám akrylátová vanička praskla, nejlevnější baterie nám teče, sprchový kout se už napůl rozpadl, silikon neustále plesniví atd.?

 

Já osobně vždy ctím pravidlo: „ Řeš každou koupelnu individuálně a hledej funkční a cenově dostupný produkt. Nejnižší CENA není vše a o něčem vypovídá“

 

Název E-BOOKU „25 omylů při zařizování koupelny aneb vyvarujte se chyb při budování Vaší koupelny“ jsem nezvolil náhodou. Nevím, proč je tak složité vyhledat si informace a udělat práci tak, jak má být správně udělána. Fenoménem některých českých kutilů, fachmanů, živnostníků, zedníků, instalatérů a nezkušených firem je neustále dané technologické postupy obcházet a vytvářet nesmyslné ulehčení a nové nepravdy.

 

Provedu Vás bludištěm problematiky koupelen a dovedu ke správnému cíly – vysněné KOUPELNĚ.

 

Pokud se chcete o eBooku „25 omylů při zařizování koupelny“ dozvědět více nebo si ho přečíst – máte stále ještě možnost. ZDARMA ke stažení ZDE.

 

www.levna-koupelna.cz   •   www.wellmall.cz

Související příspěvky

Chystáte se začít používat tepelné čerpadlo? Nezapomeňte na správnou instalaci

redakce

Univerzální stavební materiál? Přece OSB desky!

redakce

Stavba zapuštěného bazénu za pomoci Liaporu

redakce

1 komentář

Věra 1. 11. 2022 at 18:45

Během minulého roku se nám povedlo sehnat nějaké volné finanční prostředky a proto jsme obnovili nábytek jak v koupelně /, tak se našly peníze i na výměnu něčeho v ložnici. Už to bylo opravdu potřeba, vždyť jsme dům stavěli v roce 2004.

Diskuze je uzavřena.