PROJEKTY RD

Vyberte si svůj dům snů

Uvažujete o stavbě domu ale stále se nemůžete rozhodnou, který si vybrat? Rozhodně nespěchejte a vybírejte s rozvahou. Ve vašem domě byste se měli především cítit v pohodlí a klidu. Váš dům vám ale může i šetřit. Takové domy nabízí společnost Stavoinvest Group s.r.o. Společnost Stavoinvest Group s.r.o. působí na stavebním trhu již od roku 1998 a specializuje se na výstavbu nízkoenergetických domů ze systému VAREA MODUL.

Výběr v klidu a pohodě

Na svých internetových stránkách připravila společnost Stavoinvest Group pro své zákazníky přehlednou prezentaci všech nabízených domů. Naleznete zde prezentace různých typů bungalowů i dvoupodlažních domů s velkými fotografiemi. Jednotlivé prezentace obsahují i veškeré informace o těchto domech. Pokud se vám některý z domu bude líbit, stačí už jen kontaktovat odborníky ze Stavoinvest Group. Samozřejmě jde všechny nabízené domy upravit podle vašich individuálních přání.

Proč dům ze systému VAREA MODUL?

Systém VAREA MODUL má totiž oproti ostatním stavebním materiálům mnoho výhod. Na rozdíl od ostatních technologií má tento homogenní stavební systém své stavebně-fyzikální a stavebně-ekonomické přednosti. Počínaje vysokou pevností a stálostí konstrukce přes vynikající tepelnou izolaci s absencí tepelných mostů, absolutní vzduchotěsností až k nekonečné variabilitě a různorodosti použití. Navíc díky systému VAREA MODUL významně ušetříte za náklady na energie.

 

Prohlédněte si domy ze systému VAREA MODUL na http://stavoinvestgroup.cz !

 

Související příspěvky

Master design s.r.o. je specialista na skvostné domy! Přesvědčte se!

redakce

Moderní a úsporné bydlení

redakce

Stavíte nebo rekonstruujete? Přečtěte si, jak ušetřit!

redakce