PROJEKTY RD

Veškeré projekty a služby pro váš nový domov najdete pohodlně na jednom místě!

Untitled document Hromadí se vám výdaje za bydlení a začínáte zvažovat investici do vlastního rodinného domu se zahradou? Potom se určitě nejdříve začnete poohlížet po vhodném pozemku. Budete hledat ve svém okolí a když neuspějete, přijdou na řadu realitní kanceláře. Můžete ale hledat i pohodlně na jednom místě…

Již v průběhu hledání pozemku budete jistě čerpat inspiraci o tom, jak vlastně bude váš nový dům vypadat. Vybírat můžete typové nebo individuální projekty. Pokud chcete vybírat z široké nabídky, potom zabrouzdejte na www.vybersidum.cz kde najdete 1000 projektových řešení typových rodinných domů. Navíc pozor – vybraný projekt budete mít po objednání doma ve schránce do 10 dnů třeba i se zapracovanými drobnými změnami či rozsáhlými úpravami. V nabídce je i celá řada stavebních pozemků.

Při výběru můžete využít například i zákaznickou linku 568 845 000 a sjednat si bezplatnou konzultaci přímo s odborným poradcem. Domů si odnesete nejen odpovědi na vaše otázky, ale také pět set stran inspirace v katalogu Rodinné domy 3D 2012 zdarma!

Pokud během konzultace zjistíte, že vám typový dům nestačí a chcete originální projekt, nabídnou vám služby architekta zdarma. Stačí pouze jedna schůzka, během níž architekt promítne všechny vaše vize na papír… Zpracování individuálního projektu na míru budete mít v pěti vyhotoveních včetně všech důležitých dokumentů do 22 dnů doma! Můžete také požádat o vyhotovení fotorealistických vizualizací.

Pozemek máte, o domě rovněž jasno, takže nyní zbývá zamyslet se, jak bude vypadat okolí domu, tedy váš dvoreček…

Pokud toužíte po bazénu, jezírku či altánu, lehce si váš sen můžete splnit. Do projektu si totiž můžete nechat zakreslit i relaxační zóny. Řešíte, kde budete parkovat auta? Potom si můžete vybrat z nabídky několika typů garáží nebo stání vozu. Další, co budete nejspíš řešit je, jestli se chcete cítit bezpečně a chránit vlastní soukromí – pomůže oplocení. Bez tohoto prvku to zkrátka nejde, možná vás překvapí, jak dokáže originální volba plotového pole, vstupní branky a vjezdové brány pozvednout celkovou estetiku vašeho domova.

Došli jsme společně do etapy, kdy byste si nejraději odpočinuli, avšak čeká vás to nejdůležitější – vyřízení stavebního povolení. Jestliže nechcete plýtvat drahocenným časem, využijte službu, díky které vám obstarají všechny části plnohodnotné dokumentace (projekt architektury a statiky, průkaz ENB, osazení na pozemek atd.), která poslouží pro realizaci a povede k zisku stavebního povolení.

Jestliže dáváte přednost profesionálům, tedy partnerům, kteří si dobře uvědomují, že vybudovat nový domov neznamená jen postavit dům, svěřte se do péče G SERVISu. Zvolte nejjistější a nejpohodlnější cestu a pořiďte všechny projekty komplexně, od jediného dodavatele. Jen tak můžete na svém pozemku vytvořit vysněný a funkční domov.

Společnost G SERVIS totiž nabízí 1000 originálních projektových řešení a široký sortiment doplňkových služeb.

Kompletní informace najdete na www.vybersidum.cz

Související příspěvky

Společnost Betonové stavby – Group s.r.o. nabízí kvalitní stavby domů

redakce

Kvalitní rodinné domy nabízí společnost Betonové stavby – Group s.r.o.

redakce

Kvalitní nízkoenergetický rodinný dům levně a rychle!

redakce