PROJEKTY RD

Stavby na klíč jedině od firmy BETONOVÉ STAVBY – GROUP s.r.o.

Lze dům postavit bez námahy, kvalitně a jednoduše? Ano a umí to BETONOVÉ STAVBY – GROUP s.r.o. – nabízejí kvalitní stavby na klíč.

Neobyčejný dvoupodlažní dům a další

Společnost BETONOVÉ STAVBY – GROUP s.r.o. má ve své nabídce například neobyčejný samostatně stojící rodinný dům 4 + 1. Tento typ domu je dvoupodlažní a má velkou terasu.

  CENA DODÁVKY STAVBY NA KLÍČ:   1.965.000,- Kč  

Zastavěná plocha domu je 74,4 m2 , užitná plocha118,2 m2 a obytná plocha75,5 m2. Dům má i více variant řešení. Lze například změnit sklon střechy – jiným sklonem střechy 35° – 45° vzniká z druhého patra pouze obytné podkroví, což je  vhodné zejména pro venkovskou zástavbu. Nebo lze například zastřešit terasu, čímž vznikne zimní zahrada. Společnost BETONOVÉ STAVBY – GROUP s.r.o. je připravena postavit dům podle vašich představ.

BETONOVÉ STAVBY – GROUP s.r.o. zajistí vše potřebné

Pokud se rozhodnete pro dům od společnosti BETONOVÉ STAVBY – GROUP s.r.o. můžete se těšit na skutečný komfort. Společnost myslí především na pohodlí svých zákazníků, proto nabízí rychlost pořízení projektové dokumentace, srovnání jednotlivých technických řešení mezi sebou, komplexnost a správnost z hlediska platných norem a předpisů a zejména správné užití základních stavebních materiálů, ze kterých je stavba projektována.

Pokud uvažujete o stavbě domu, začněte uvažovat o společnosti BETONOVÉ STAVBY – GROUP s.r.o. Jejich kompletní nabídku naleznete na www.betonstavby.cz

Související příspěvky

Chcete nový rodinný dům s originalitou a vkusem? Obraťte se na profesionály!

redakce

Dare makin oka

redakce

Nízkoenergetický dům na klíč, nyní se speciálním bonusem!

redakce