PROJEKTY RD

Kvalitní rodinné domy nabízí společnost Betonové stavby – Group s.r.o.

Kvalitní rodinným dům je základem pro spokojený rodinný život. Chcete bydlet v pohodlí? Vsaďte na kvalitu a spojte se se společností BETONOVÉ STAVBY – GROUP s.r.o.

 

Pohodlí v podobě 7 + 1 a další

Společnost BETONOVÉ STAVBY – GROUP s.r.o. má pro své zákazníky připraveno celkem osm variant typizovaných řešení dispozic a tvarů rodinných domů. Mezi ně patří i rodinný dům 7 + 1 s obytným podkrovím a garáží s „hobby”, který lze využít i jako dvougenerační. Dům má také více variant řešení – možné je podsklepení nebo lze dům zrcadlově upravit. Dům je vhodný i pro výstavbu ve svažitém terénu. Zastavěná plocha je 111,4 m2 , užitná plocha 91,1 m2 a obytná plocha činí 62,4 m2.

Výhodný katalogový výběr

Výhodou výběru z katalogu typových projektů u společnosti BETONOVÉ STAVBY – GROUP s.r.o. je zejména rychlost pořízení projektové dokumentace, srovnání jednotlivých technických řešení mezi sebou, komplexnost a správnost z hlediska platných norem a předpisů a zejména správné užití základních stavebních materiálů, ze kterých je stavba projektována. Všechny předložené typové projektové dokumentace je možné upravit dle individuálních požadavků stavebníka. Možné je zrcadlení projektové dokumentace s ohledem na světové strany daného pozemku, pohyby příček, změny velikostí otvorů, podsklepené varianty nebo přistavěné garáže.

Pokud přemýšlíte o stavbě domu, sháníte materiál nebo potřebujete poradit, neváhejte už ani chvíli a navštivte odborníky ze společnosti BETONOVÉ STAVBY – GROUP s.r.o. na www.betonstavby.cz .

Související příspěvky

Dare makin oka

redakce

Chcete nový rodinný dům s originalitou a vkusem? Obraťte se na profesionály!

redakce

I v Brně vznikají desítky developerských projektů! Jak vybrat ten pravý?

redakce