PROJEKTY RD

Individuální projekty rodinných domů od společnosti Betonové stavby – Group s.r.o.

Uvažujete o stavbě rodinného domu? Pokud se chcete vyhnout nepříjemnostem, obraťte se na odborníky. Pomůžou Vám u společnosti BETONOVÉ STAVBY – GROUP s.r.o.

 

Rychlost a spolehlivost

Společnost BETONOVÉ STAVBY – GROUP s.r.o. nabízí celkem osm variant typizovaných řešení dispozic a tvarů rodinných domů. Výhodou výběru z katalogu typových projektů je zejména rychlost pořízení projektové dokumentace, srovnání jednotlivých technických řešení mezi sebou, komplexnost a správnost z hlediska platných norem a předpisů a zejména správné užití základních stavebních materiálů, ze kterých je stavba projektována. Všechny předložené typové projektové dokumentace je možné upravit dle individuálních požadavků stavebníka. Možné je zrcadlení projektové dokumentace s ohledem na světové strany daného pozemku, pohyby příček, změny velikostí otvorů, podsklepené varianty či přistavěné garáže.

 

Finančně nenáročný 3 + 1

Jedním z nabízených domů je i finančně nenáročný rodinný dům o velikosti 3 + 1. Tento dům je řešený jako jednopatrový a dokonce je i s možností rozšíření o obytné podkroví. Dům je také technicky velice snadno řešitelný a díky tomu je možné ho umístit i na menší pozemky. Samozřejmě lze tento dům upravit podle vašich individuálních potřeb. Zastavěná plocha domu je 83,6 m2 , užitná plocha 68,4 m2 a obytná plocha 49,3 m2.

CENA DODÁVKY STAVBY NA KLÍČ:    1.590.000,- Kč ( bez DPH )

Pokud uvažujete o stavbě rodinného domu, kontaktujte společnost BETONOVÉ STAVBY – GROUP s.r.o. na www.betonstavby.cz .

Související příspěvky

Právě vychází nové pokračování katalogu rodinných domů NÁŠ DŮM XXI

redakce

Špičkové stavby na klíč zajistí Betonové stavby – Group s.r.o.

redakce

Typový nebo individuální projekt?

redakce