PROJEKTY RD

I v Brně vznikají desítky developerských projektů! Jak vybrat ten pravý?

V poslední době se velmi často a intenzivně mluví především o pražském realitním trhu. V Praze je totiž největší nabídka bydlení v historii a vybrat si vhodné bydlení může nyní opravdu každý. Velký podíl na tom mají především developerské společnosti a skupiny, které neustále realizují nové projekty k bydlení. Velmi málo se ale píše o bydlení v Brně. I tam ale developerských přímo kvete a vzniká velké množství zajímavých a mnohdy unikátních projektů. Jak vybrat ten pravý?

 

Developeři v Brně rozhodně nezahálí

Developerské společnosti na území Brna rozhodně nezahálí. Naopak. Neustále navrhují a realizují nové projekty pro zájemce o komfortní bydlení v této jihomoravské metropoli. Stejně jako v Praze, i brněnský trh s nemovitostmi tvoří především byty. Rodinné domy jsou spíše v okrajových částech města. Nové byty Brno jsou nabízeny v projektech rekonstruovaných domů původní zástavby, které zkušení developeři navrhli a rekonstruovali podle aktuálních požadavků moderní architektury, i v bytech nově postavených projektů.

Výstřižek

Projekty po celém Brně i okolí

Developeři v Brně si dávají záležet nejen na samotném konstrukčním provedení svých projektů, ale ještě dříve, při výběru lokality. Zejména pak místa pro novostavby vybírají velmi pečlivě, aby se jednalo o atraktivní lokality pro případné rezidenty. Pro milovníky velkoměstského stylu života jsou připraveny projekty v centru, zájemci o klidné bydlení si vyberou bydlení v brněnské okrajové části nebo v blízkém okolí. Rozhodně se nemusíte bát, že byste si nedokázali vybrat novostavby Brno, které by vám vyhovovali.

 

Nejlepší výběr je na jednom místě

Novostavby Brno a okolí v současné době znamenají desítky developerských a rezidenčních projektů, ze kterých je možné vybírat. Nové byty je možné najít v projektech Rezidence Juliana, Fénix Resort, Bytový dům Pod Petrovem, Live Up, Viviena a mnoha dalších. Rodinné domy jsou zastoupeny v projektech Rodinné domy Ivanovice, Rodinné bydlení Chmelnice, Rezidence Jabloňový sad nebo Rezidence pro seniory Šakvice.

 

Související příspěvky

Galerie rodinných domů

redakce

Individuální projekt zcela zdarma

redakce

Využijte zimního období pro přípravu stavby rodinného domu

redakce