PROJEKTY RD

I v Brně vznikají desítky developerských projektů! Jak vybrat ten pravý?

V poslední době se velmi často a intenzivně mluví především o pražském realitním trhu. V Praze je totiž největší nabídka bydlení v historii a vybrat si vhodné bydlení může nyní opravdu každý. Velký podíl na tom mají především developerské společnosti a skupiny, které neustále realizují nové projekty k bydlení. Velmi málo se ale píše o bydlení v Brně. I tam ale developerských přímo kvete a vzniká velké množství zajímavých a mnohdy unikátních projektů. Jak vybrat ten pravý?

 

Developeři v Brně rozhodně nezahálí

Developerské společnosti na území Brna rozhodně nezahálí. Naopak. Neustále navrhují a realizují nové projekty pro zájemce o komfortní bydlení v této jihomoravské metropoli. Stejně jako v Praze, i brněnský trh s nemovitostmi tvoří především byty. Rodinné domy jsou spíše v okrajových částech města. Nové byty Brno jsou nabízeny v projektech rekonstruovaných domů původní zástavby, které zkušení developeři navrhli a rekonstruovali podle aktuálních požadavků moderní architektury, i v bytech nově postavených projektů.

Výstřižek

Projekty po celém Brně i okolí

Developeři v Brně si dávají záležet nejen na samotném konstrukčním provedení svých projektů, ale ještě dříve, při výběru lokality. Zejména pak místa pro novostavby vybírají velmi pečlivě, aby se jednalo o atraktivní lokality pro případné rezidenty. Pro milovníky velkoměstského stylu života jsou připraveny projekty v centru, zájemci o klidné bydlení si vyberou bydlení v brněnské okrajové části nebo v blízkém okolí. Rozhodně se nemusíte bát, že byste si nedokázali vybrat novostavby Brno, které by vám vyhovovali.

 

Nejlepší výběr je na jednom místě

Novostavby Brno a okolí v současné době znamenají desítky developerských a rezidenčních projektů, ze kterých je možné vybírat. Nové byty je možné najít v projektech Rezidence Juliana, Fénix Resort, Bytový dům Pod Petrovem, Live Up, Viviena a mnoha dalších. Rodinné domy jsou zastoupeny v projektech Rodinné domy Ivanovice, Rodinné bydlení Chmelnice, Rezidence Jabloňový sad nebo Rezidence pro seniory Šakvice.

 

Související příspěvky

Špičkové stavby na klíč zajistí Betonové stavby – Group s.r.o.

redakce

Stavby na klíč jedině od firmy BETONOVÉ STAVBY – GROUP s.r.o.

redakce

Podzim ve vašich domovech

redakce