OSTATNÍ

Využijte ve své chladničce maximum místa se zásuvkou DrinkBox od značky MORA

Kolikrát v životě jste stáli před chladničkou a přemýšleli kam to všechno dát? Obzvláště nápoje zaberou hodně místa. Chladničky značky MORA skrývají prostor, který vám umožní tento problém vyřešit.

Kdo by to neznal návštěva a velký nákup! Každý hostitel si rád připije s přáteli, ale kdo má myslet na to, aby vše bylo vychlazené v dostatečném množství a hlavně, kam to dát? Pro novou vestavnou chladničkou MORA VCN 1821 je to hračka!

Vestavná kombinovaná chladnička MORA VCN 1821 je vybavena speciální přihrádkou DrinkBox, která je ukryta pod zásuvkou VitaBox. Ten disponuje kontrolou vlhkosti HumidityControl, poskytuje tak dostatek prostoru a optimální podmínky pro ukládání ovoce a zeleniny. V chladničce je také umístěn drátěný rošt pro uskladnění lahví naležato, získáte tak více prostoru pro nápoje a vaše oslava s přáteli může vesele začít.

Dalšími benefity nové chladničky MORA je úsporná energetická třída A++ a dvouokruhový beznámrazový systémem NoFrost, který 100 % zabraňuje vzniku námrazy, takže zcela odpadá nutnost namáhavého manuálního odmrazování. Výhodou je také do detailu promyšlené vnitřní uspořádání. Čtyři multi-variabilní skleněné police jednoduše výškově nastavíte, nebo vyjmete podle toho, co jste právě nakoupili. Velmi praktická je také možnost oboustranné záměny závěsů dveří, takže se otevírání jednoduše přizpůsobí uspořádání vaší kuchyně. Na chladničku MORA je spolehnutí i v případě náhlého výpadku elektrického proudu, postrachu každé hospodyňky, protože dokáže chladit ještě 16 hodin a tím udrží potraviny v perfektním stavu.

Součástí je samozřejmě prostorná mraznička s třemi zásuvkami a MaxiBoxem s objemem 38 litrů.

Pokud si oslavu chcete užít opravdu na plno využijte akce při koupi chladničky MORA získáte láhev Bohemia Sektu zdarma. Akce trvá od 1.7. do 30.8.2018.

MORA. Plná života od 1825. Více na www.mora.cz

 

Související příspěvky

Silvestrovské oslavy se blíží – zabezpečte svou domácnost!

redakce

TŘI ROKY NA ZADKU – Domov hlubokých myšlenek

redakce

Bazén je přežitek, pořiďte si SPA!

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.