OSTATNÍ TIPY

Vykouzlete si dokonalou předsíň

Předsíň je místem, které vidí vaše návštěvy i vy jako první. Vyplatí se proto dát si při jejím zařizování záležet. Vykouzlete si dokonalou vstupní halu, která bude klenotem a vstupní branou do vašeho interiéru, a zároveň i vaší vizitkou.

Účelné a vkusné zařízení vstupní haly

Předsíň je místností, kde při příchodu odkládáme svoje boty a svršky. A právě z toho důvodu může působit chaoticky nebo neuspořádaně. Tomu se dá ovšem velice snadno zabránit, a to chytře řešeným nábytkem. Základem je proto vhodně zvolený nábytek do předsíně, který bude nejenom moderní, ale také praktický. Vsaďte na nejrůznější předsíňové stěny, účelné a designové věšáky a zajímavě řešené komody.

Předsíňová stěna jako dominanta vstupní místnosti

I tak zdánlivě fádní kousek nábytku, jakým se může předsíňová stěna zdát, může být dominantou vstupu do vašeho domova. Poslouží jako úložný prostor pro odkládání svršků. Stačí jen, aby byla vybavena místem pro obuv, věšáky, případně i zásuvkami, které se postarají o uspořádání a pořádek všech věcí.

Praktický botník pro celou rodinu

Základním a důležitým kouskem nábytku v předsíni je bezpochyby botník. Ten může mít hned několik podob. Nabízí se možnost otevřeného nebo uzavřeného provedení. V obou případech ale dostanou boty celé rodiny potřebný řád a nebudou se vašim hostům motat pod nohama.

Aktuální trendy pro rok 2022

A co právě v této oblasti letí? Jaké jsou aktuální trendy pro rok 2022? Hitem jsou jemné a světlé tóny a decentní dekorace. Při vybírání vhodného nábytku se řiďte známým heslem, že méně je někdy více. Důraz je kladen na skryté úložné prostory, díky kterým bude místnost působit úhledným a uklizeným dojmem. Myslete i na důležité osvětlení a optické zvětšení prostoru pomocí zrcadel. Docílíte tak vzdušnosti a útulnosti.

Související příspěvky

Čištění fasád Praha 5, zajišťování anti graffiti ochrany a odstraňování sprejů, fixů, tagů

redakce

Jak dosáhnou dokonale rovného položení keramické dlažby a rovných obkladů?

redakce

Teleskopické nůžky jedině od Danesi-shop.cz

redakce