OSTATNÍ

Vibrační bruska od světově uznávaného výrobce Black&Decker

Společnost Black&Decker má na celosvětovém trhu vybudované silné postavení, které si opečovává již od roku 1923. Aktuálně se jedná o jednu z nejlepších firem s ohledem na kvalitu a efektivní marketing a průbojnost v rámci celosvětového soustředění se na cílového zákazníka a jeho požadavky. Snad každý klient se snaží nalézt vhodný kompromis mezi kvalitou nářadí a její výslednou cenou. Společnost Black@Decker se po této stránce dokonale přizpůsobil moderní poptávce a proto se řadí mezi nejprodávanější značku v oblasti kutilského nářadí. Pojďme si společně představit v čem vás dokáže ohromit vibrační bruska a jaké je její využití. Dost možná naleznete další příjemnou inspiraci pro chytrý nákup za rozumné peníze.

Vibrační bruska Black&Decker KA310

Vibrační bruska Black&Decker KA310 je obdařena příkonem 240 W s rozměrem užitné plochy 91 x 189 mm. Výkonný nástroj má typický obdélníkovitý tvar, který zajišťuje maximální komfort při opracovávání daného materiálu.

Vibrační bruska umožňuje svým uživatelům rychlejší postup práce díky výkonnému 240 W motoru. Pro zachování nadstandardního přístupu k povrchu materiálu a ovladatelnosti celého nářadí je vibrační bruska zhotovena v rámci kompaktního designu, který je neustále zdokonalován.

Vibrační bruska Black&Decker KA310 a její použití

Vibrační bruska je použitelná pro všechny lehké, ale i středně náročné pracovní úkony s dlouhotrvajícím chodem bez jakéhokoliv přehřívání. Určitě oceníte velmi snadnou a především rychlou výměnu brusného papíru. Snadnější práci a výkon zvyšuje i dostatečně vysoký rozkmit a vysoké otáčky.

Vibrační bruska je vhodná pro všechny dokončovací práce v rámci plochých povrchů jako jsou židle, stoly, dveře nebo rámy oken. Hodí se pro efektivní a rychlé odstraňování nátěrů, laků a dalších povrchových úprav. Vibrační bruska Black&Decker KA310 si určitě nalezne místo ve vaší kutilské dílně.

 mechanic-659872_640

Související příspěvky

Befreien Sie sich von Allergenen und Schmutz mit der Teppichreinigung Wien

redakce

Čištění koberců v Praze. Jakou metodu zvolit?

redakce

Prostor u bazénu je ideální k vytvoření relaxační zóny na zahradě

redakce