OSTATNÍ

V kuchyních jsou potřeba kvalitní spotřebiče, nádobí, ale hlavně nože

Kuchyně patří z hlediska zařizování a vybavování k těm nejsložitějším místnostem v celém domě. Zde je potřeba kombinovat mnoho druhů vybavení a nic nepodcenit. Rozvržení nábytku a spotřebičů je individuální a záleží na rozměrech místnosti a tvaru. Co se týče nádobí, tak také každý preferujeme odlišné vybavení a druhy. Nedá se tedy říci, co je do kuchyní ideální variantou pro všechny. O jednom druhu to ale platí. V každé kuchyni jsou zapotřebí kvalitní a ostré nože.

 

Vybírejte nože, které opravdu vydrží

V současnosti je na trhu s noži hned několik desítek různých nožů, které se liší materiálem i provedením. Pokud ale budete vybírat nože do své kuchyně, myslete na to, že určitě nechcete za 2 roky jít a kupovat je znovu. Proto se tedy vždy vyplatí investovat do kvality. I na našem trhu můžete totiž najít druhy nožů, které vydrží i několik generací. Ptáte se jaké? Zkuste přemýšlet, kde mají nejdelší tradici v oblasti nožířství a dosahují výjimečné kvality?

Samozřejmě, že v Japonsku!

Japonské nože jsou celosvětově uznávaným pojmem. V Japonsku má nožířství tradici dlouhou již stovky let a výrobky vždy dosahovaly maximální možné kvality a ostrosti. Právě díky japonské preciznosti vznikají ty nejkvalitnější a nejostřejší nože. Mezi nejkvalitnější japonské značky nožů se pak řadí nože Tojiro. Ty jsou na trhu již 61 let a na celosvětovém trhu zaznamenaly velký úspěch. Nože Tojiro se proslavily především skvělým propracováním technologie třívrstvých ocelí pro své nože. Právě tato technologie jim dodává výjimečnou kvalitu, odolnost a maximální ostrost.

 

Jeden příklad za všechny – Tojiro DP 3 Gyuto

Pokud hledáte vysoce kvalitní nůž do kuchyně z japonské výroby, může se stát tím pravým řešením nůž Tojiro DP 3 Gyuto. Tvarem a velikostí se jedná o klasický šéfkuchařský nůž, tedy nejvyužívanější druh nože v celé Evropě. Nůž vyniká dokonalou a dlouhotrvající ostrostí. Díky propracované ergonomii skvěle padne do ruky a díky rychlořezné oceli VG 10 je pro krájení opravdu ideální. Navíc díky využitým materiálům si své přednosti a kvality dokáže držet i po dobu několika generací.

 

Související příspěvky

Lukrativní nabídky nemovitostí bývají často neveřejné

redakce

Používejte myčku a ušetřete čas i peníze

redakce

Potřebujete při práci řezat nožem různé materiály? Kupte si kvalitní nože!

redakce