Search

Tepování Praha 3 – čištění koberců s maximální profesionalitou

Naše firma si pronajala nové kancelářské prostory, a protože k nám neustále chodí mnoho zákazníků, je kromě kvalitního poskytování služeb nutné dbát i na čistotu prostor, do kterých mají zákazníci přístup.

O pravidelný úklid se stará náš úklidový personál. Ale musíme také čas od času provádět i údržbu koberců, které dostávají opravdu zabrat. Nemůžeme po našich zákaznících chtít, aby se u nás přezouvali, chodí k nám tedy samozřejmě obutí. Do koberců se tak dostane spoustu špíny z venku a zašlapává se hluboko do struktury. Proto je nutné o koberce pravidelně pečovat a dopřát jim důkladné hloubkové čištění.

Po prozkoumání různých metod, jsme dospěli k názoru, že nejefektivnější bude strojové čištění, které jde opravdu do hloubky. Takovýmto čištěním se úspěšně zabývá A SERVIS LIPKA, s.r.o., mechanické čištění koberců a sedaček Praha 3, se kterým jsme navázali spolupráci. S jejich perfektně vybaveným strojovým parkem jsou na naše koberce dostatečně připraveni.

S dobou čištění vždy vyhoví našim požadavkům. Vzhledem k tomu, že je koberce nutné vždy nechat ještě doschnout, provádějí čištění vždy v takovou dobu a s takovým počtem pracovníků, aby koberce byly při příchodu našich prvních zákazníků dokonale čisté a suché.

S jejich prací jsme naprosto spokojení, pomocí mechanického kartáčování pro ně není problém odstranit ani ty nejhlouběji zanesené nečistoty. Spolehlivě z koberců odstraní veškerý prach a navíc je účinně dezinfikují. Chemie, kterou používají, naše koberce příjemně provoní. V takovém prostředí se pak cítí dobře naši zákazníci i zaměstnanci. S A SERVISEM máme jen dobré zkušenosti, práce je vždy provedena odborně a pečlivě. Nedá se jim absolutně nic vytknout.

Je graffiti umění nebo vandalismus? Odstraňování graffiti Praha

Nejsem podle mě ještě tak stará, abych neměla pochopení pro dnešní mládež, protože mi ještě nebylo třicet, ale koukat se všude po městě na posprejované domy je prostě hnus. Nejvíc mě dokáže naštvat, když tím někdo dokáže zničit i kulturní památky, které tu stojí klidně i stovky let. A to je pro tvoření graffiti vyhrazených několik legálních ploch, kde si můžou řádit, kde se jim zachce.

33383886 - street art graffiti, vibrant multicolor detail of graffiti art on the wall.

Ne, oni prostě musí zničit něčí majetek, ukázat pak všem ve třídě, jak jsou děsně cool, a aby si z nich všichni ostatní sedli na prdel. Prostě imbecilita ne mezinárodní úrovni. A skutečně dopálená jsem byla ve chvíli, když nějaký tvor s inteligencí prvoka posprejoval i zeď domu, kam jsme se nedávno s přítelem přestěhovali. Když jsem to viděla, bála jsem se, že to nepůjde dolů.

Ale náš kamarád nás ujistil, že zná firmu, která si s tím určitě poradí, protože kdysi odstraňovali i graffiti z fasád jeho firmy, na které se tak vyřádil nějaký inteligent. Jednalo se o úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstraňování plísně, graffiti, čištění fasád Praha.

Vysvětlili jsme jim situaci a za dva dny mi přišli graffiti odstranit. A musím říct, že jejich odstraňování graffiti Brno splnilo moje očekávání. Po tom, co skočili, nebyly po graffitech ani památky. Pro jistotu jsme si nechali dům potřít i antigraffitovým nátěrem, po němž jde nově vzniklé graffiti mnohem snáze dolů a ještě to stojí i mnohem méně peněz. Byli jsme s nimi opravdu moc spokojení, a tak je můžeme všem jedině doporučit. Zaměstnanci firmy jsou skuteční profesionálové, kteří vědí, co dělají, a dokáží si poradit s každým problémem.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *