Search

S alergeny v koberci si poradí účinná čisticí a dezinfekční chemie

Naše babička je už dáma v letech a žila v bytě jen se dvěma kočkami. Chyběl jí častější kontakt s lidmi, především s jejími vrstevníky. Rozhodla se, že se přestěhuje do domova pro seniory. Kočky putovaly k bratranci, který zvířata zbožňuje. Byt se jí podařilo brzy prodat. Zůstalo jí jen pár věcí, které nechtěla vyhodit a do domova si je s sebou vzít nemohla. Šlo především o koberce.

Jeden tedy věnovala mně. Byl sice krásný, ale přítomnost koček v bytě na něm byla znát. Největší strach jsem měla ze všemožných alergenů, které v něm mohly zůstat. Máme malé děti a nechtěla jsem ohrozit jejich zdraví.

Na internetu jsem našla firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové čištění koberců Brno, která se zabývá čištěním koberců. Používá silnou chemii s dezinfekčními účinky. Chtěli jsme koberec vyčistit co nejdříve, abychom ho mohli začít používat a nemuseli se mu neustále vyhýbat. S firmou A SERVIS jsem se bez problému domluvila na termín, který nám vyhovoval. Na zaměstnancích této firmy oceňuji, že opravdu dodrželi slovo a přijeli přesně ve sjednanou dobu, na rozdíl od jiných firem, které vás nechají čekat klidně i několik hodin a potom jsou na vás ještě hrubí.

Pracovníci nám vysvětlili, že na čištění koberců používají vysoce účinnou strojovou metodu a značkové přípravky, které spolehlivě koberec vyčistí. Ujistili nás, že se opravdu nemusíme bát, že by po něm na koberci zůstaly fleky.

Strojem s kartáči s dlouhými měkkými štětinkami potom kartáčovali celý koberec. Řekli nám, že díky dlouhým štětinkám se kartáč dostane do celé hloubky koberce a chemie spolehlivě zlikviduje alergeny, bakterie i nečistoty, které by ve struktuře koberce mohly být.

Koberec vypadal po vyčištění nádherně a nemusela jsem už mít strach z alergenů. S touto úklidovou firmou jsem byla maximálně spokojená a všem ji doporučuji!

Mytí zimních zahrad, skleníků, oken, skleněných balkónů, výtahů, lodžií

Na naší faře často pořádáme i akce pro děti a jiné kulturní akce, zkrátka je tam dost živo. Takže se to někdy podepíše i na úklidu a uklízečky už tolik nezvládají. Hlavně skrz okna. A to by si člověk řekl, že s podlahami bude větší problém. Ale není. Řekli jsme si, že si je jednou necháme pořádně umýt od nějaké úklidové firmy. A nejlepší se nám zdála úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce, mytí oken, čištění fasád Brno, tak jsme je zkontaktovali a domluvili se s nimi na termínu, kalkulaci a ostatních náležitostech. A odvedli vynikající práci.

15166630 - perfect glass cleaning,housework with special squeegee

Okna umyli opravdu dokonale, že se v nich člověk viděl vážně jako v zrcadle. Nebyla na nich jediná šmouha, byla krásně vyleštěná. Potom na okna nanesli i nano impregnaci oken – GSP, která vydrží i několik let a špína ze skel se opláchne jen proudem vody, takže naše paní uklízečky měly velkou radost, že už s tím nebudou mít skoro žádnou práci.

Tímto bych tuto firmu A SERVIS chtěl všem doporučit, protože mě nenapadá žádné negativum. Zaměstnanci byli navíc velmi milí, ochotní a profesionální a vše zvládli za velmi krátkou dobu a byli ve všech ohledech naprosto bezproblémový. Cena byla sice o něco vyšší než u jiných firem, o nichž jsem se dočetl na internetu, ale rozhodně nelituji toho, že jsme se na ně obrátili.

Odvedli tak skvělou práci, že jim za to ty peníze klidně dáme. Mnohdy je lepší se zaměřit na kvalitu a ne na kvantitu. Což má dnes bohužel tendenci většina lidí. Dále také nabízí i jiné úklidové práce, takže je doporučuji určitě nejen těm lidem, kteří potřebují umýt okna.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *