OSTATNÍ

Rozsviťte vaši kuchyni!

Untitled document

Kuchyně je jedním z nejdůležitějších míst každé domácnosti. Zároveň je to také místo, kde trávíme ( tedy zejména ženy) hodně času. Nejen z těchto důvodů si kuchyně zaslouží kvalitní a funkční osvětlení. Jaké a kde vybrat?

Řešení od LightVision

Základním předpokladem každého svítidla je jeho vysoká funkčnost, zároveň je ale nutné myslet i na jeho design. I sebelepší světlo bude výrazně narušovat atmosféru pokoje, pokud nebude správně designově sladěné. S obojím si skvěle poradila společnost LightVision. Nabízí vysoce funkční a designově velmi vydařená svítidla. Speciálně v jejich nabídce naleznete také svítidla určena právě do kuchyní.

  

Stačí si jen vybrat!

V sortimentu naleznete speciální svítidla pod kuchyňskou linku pro efektivní nasvícení pracovní plochy ale také designově zajímavá závěsná svítidla. Za zmínku stojí například extrémně výkonné nábytkové svítidlo značky BRILUM ARIBA 21, které je vhodné pro osvětlení pracovních ploch. Jednotlivá svítidla tohoto typu mohou být díky propojovacímu konektoru spojena do světelné řady a vytvořit tak skutečný světelný komfort. Z kategorii závěsných svítidel si potom můžete vybrat například svítidlo značky BRILUM XF-26A vyrobené z hliníku s moderním a lehkým vzhledem nebo závěsné svítidlo MIRLO 68154 španělské designové značky FARO, které vyniká svým jednoduchým designem a řadu dalších kousků.

Dejte vaší kuchyni šmrnc. Více na www.posvitime.cz.

Související příspěvky

Vsaďte na tradici – JIHOKOV

redakce

Dodejte vaší kuchyni rustikální vzhled pomocí výrobků z kamene a dřeva

redakce

Prostor u bazénu je ideální k vytvoření relaxační zóny na zahradě

redakce