OSTATNÍ

Renovace péřových výrobků, aby vypadaly jako nové

Společnost Hajanka je rodinnou společností, která svůj život zasvětila péřovým výrobkům. V oblasti renovace a výroby péřových výrobků mají své bohaté zkušenosti již od roku 1992. Do dnešních časů se zabývají profesionálním čištěním, renovací a výrobu kvalitních péřových výrobků, které nemají v oblasti přikrývek a polštářů konkurenci. Veškeré nabízené produkty na jejich internetových stránkách jsou zhotovovány z nejkvalitnějšího přírodního materiálu, díky tomu jsou veškeré péřové polštáře a deky mimořádně trvanlivé, hřejivé a především nadýchané.

 

Renovace péřových výrobků

Společnost Hajanka se zabývá profesionálním čištěním péřových výrobků a to bez použití jakékoliv chemikálie. K čištění se používají nejmodernější stroje, které jsou pro čištění peří přímo určené. Nejdříve se vámi zaslané peří zbavuje prachu, roztočů, plísní a bakterií.

Následně se z tohoto peří na vaší žádost zhotoví polštářky, polštáře, peřiny, dětské deky, zavinovačky nebo prošívané přikrývky. Vše záleží na vašem výběru a zájmu. Každá ze zakázek získává individuální přístup, takže se čistí výhradně jedno zaslané peří bez jakéhokoliv slučování s ostatními.

 

Péřové výrobky pro krásný dotek

Péřové polštáře, ale i peřiny mají skvělé hřejivé vlastnosti a zároveň si udržují stálý tvar. U těchto produktů se vám nestane, že by po nějakém měsíci slehly tak, jak to můžeme zná u klasického výrobku z umělého vlákna. Ruku na srdce, jaký polštář máte vy doma? Říkáte, že také placatý?

Péřový polštář vám poskytne dokonalou opěru hlavy a navíc prohloubí spánek. Pokud nemáte své vlastní peří k renovaci, zakupte si rovnou celé hotové výrobky z internetového portálu společnosti Hanynka. Rovněž můžete navštívit kamennou provozovnu.

 

Pokud vás zajímají i další informace o péřových výrobcích, navštivte internetové stránky společnosti Hajanka na adrese http://www.spanekvperi.cz/

Související příspěvky

Höhenarbeiten, Fassadenreinigung, Dachfenster-, Schaufensterreinigung Wien

redakce

Drtiče kabelů se nově nabízí i jako menší stroje

redakce

Trápí vás nepořádek? Nemusí…

redakce