Search

Protiplísňový LSG nátěr zabraňuje vlhkosti a vzniku plísní. Odstraňování plísní Praha

V našem bytě je velice vysoká vlhkost, nedávno jsme si ji nechali změřit a vyšla skoro na 80%, to se pak člověk vůbec nediví, že se mu po celém bytě tvoří plísně. Snažili jsme se jejich vzniku všemožně zamezit, museli jsme tomu dost přizpůsobit i naše zvyky. Přestali jsme sušit prádlo v bytě, neustále jsme větrali, a když jsme si koupili odvlhčovač vzduchu, který jede skoro pořád, došlo nám, že nám plísně nehorázně lezou do peněz. Potřebovali jsme vymyslet řešení, do kterého investujeme naráz, a které nás opravdu plísní zbaví.

Od známých jsme se dozvěděli, že existuje speciální protiplísňový nátěr, který zamezuje vlhkosti a odstraní zárodky plísní. Jedná se o LSG nátěr od A SERVIS LIPKA, odstranění plísně Praha. Takové řešení se nám moc líbilo, proto jsme firmu kontaktovali a nátěr si objednali. Pracovníci, kteří nám ho přijeli aplikovat, byli velice seriózní. Na rovinu nám řekli, že nám nátěr s plísní pomůže, ale i tak je nutné v bytě tak vysokou vlhkost odstranit, protože škodí našemu zdraví.

Doporučili nám, abychom si nechali dům kvalitně zateplit. Do té doby bychom určitě neměli podceňovat větrání, které je ale třeba provádět správně, aby nám neunikalo zbytečně teplo. Je nutné větrat pravidelně a intenzivně, větrání pomocí ventilaček nám nedoporučovali.

Zateplení není možné provést jen tak z čista jasna, proto jsme byli rádi, že prozatím můžeme plísně vyřešit nátěrem. Za tipy na větrání jsme byli taky moc rádi, zaměstnanci A SERVISU se s námi vůbec nemuseli zdržovat, mohli si udělat jen svoji práci a dál už se nestarat. Moc si ceníme jejich zájmu. Nátěr máme zatím asi tři měsíce, prozatím funguje perfektně, samozřejmě dbáme i na pravidelné větrání. Vlhkost se hodně snížila a vděčíme za to A SERVISU.

Není problém, který by nevyřešil kousek čokolády. Přesvědčte se sami

Někteří ji považují jen za kalorický hřích, ale čokoláda (jistě, v rozumném množství) nám velice prospívá. Například v 17. a 18. století se prodávala v lékárnách jako lék na poruchy spánku nebo trávení a historie jejích léčivých účinků sahá ještě mnohem ale mnohem dál. Ale samozřejmě záleží na druhu čokolády, kterou konzumujete, protože není čokoláda jako čokoláda.

11466436 - a melting chocolate candy bar dropped on a newly carpeted floor.

Spousta výrobků tvářících se jako čokoláda, které můžete koupit v obchodech, s ní ve skutečnosti mají pramálo společného. Například bílá čokoláda nemá s čokoládou vůbec, ale vůbec nic společného. O čokoládě můžeme mluvit tehdy, když obsahuje minimálně 70% kakaa, ostatní bývají pouze její náhražky plné cukrů a tuků. A v čem všem nám prospívá? Kromě toho, že nás uklidní, když máme depresi, tak snižuje krevní tlak, posiluje náš imunitní systém, obsahuje minerální látky jako hořčík, měď, draslík, vápník, sodík, železo a fosfor, které jsou prospěšné našemu tělu, je zdrojem rychlé energie, může zmírňovat migrénu, chrání srdce a oběhový systém díky antioxidačním látkám a oddaluje stárnutí organismu. Proto čokoládu určitě doporučuji, jen si hlídejte, aby to byla opravdu čokoláda, protože jak je již zmíněno výše, není čokoláda jako čokoláda.

A stejně tak není úklidová firma jako úklidová firma. Proto je lepší se obrátit na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, strojové čištění koberců Praha 7, která je sice o trochu dražší než ostatní firmy, ale její pracovníci odvádějí prvotřídní práci, proto se do těchto služeb určitě vyplatí investovat. Se vším mají vynikající zkušenosti, například i z ultra špinavého koberce vám dokážou udělat takový, jako když jste ho pořizovali.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *