OSTATNÍ

Profesionální vývoj CAD systémů

Na trhu v oblasti profesionálního vývoje CAD, CAM a PDM systémů nalezneme jen velmi málo zkušených hráčů. 3E Praha Engineering vznikla již v roce 1990 a nyní se řadí mezi přední dodavatele CAD, CAM a PDM systémů jak v Čechách, tak i na Slovensku. Pojďme se podívat na jejich služby v oblasti konstrukční CAD.

 

Solid Works

Efektivní nástroj a zároveň řešení pro kompletaci celého výrobního procesu od úvodních skriptů až po finálovou výrobní dokumentaci. Tento systém prokazatelně zvyšuje rychlost přípravy produktu před výrobou a současně napomáhá k vyhotovení lepšíc výrobků.

SolidWorks poskytuje všem potencionálním uživatelům přehledné uživatelské prostředí, ve kterém se rychle zorientují. Tento 3D CAD systém disponuje celou řadou doprovodných nástrojů, tvorba vašich technicky konstrukčních návrhů nebyla nikdy jednodušší

KeyCreator

Dalším systémem z oblasti Konstrukční CAD je KeyCreator. Jde o univerzální modelovací systém, který zákazníkům umožňuje vymodelovat zcela nový návrh a nebo opravit stávající již vyhotovená data.

Tento univerzální neparametrický nástroj oceníte při řešení složitých geometrických problémů. Key Creator je o mnoho flexibilnější, než je tomu u parametrických systémů. Za nižší cenu získáte spolehlivého partnera při realizaci modelovacích dat.

3E Praha Engineering nabízí mimo jiné i kvalitní nástroje z oblasti analýzy – jako třeba SolidWorks Simulation, pro více informací o dalších produktech doporučujeme navštívit stránky společnosti.

Související příspěvky

Správný materiál pro výrobce plastových a dřevěných oken

redakce

Entfernung von Allergenen, Milben, Viren, maschinelle Reinigung von Teppichen, Sesseln Wien

redakce

Dětský pokoj – KACPER !

redakce