OSTATNÍ

Přesné a rychlé stolní mikropájky od Tipa.eu

Zdali v současné době řešíte nákup stolní mikropájky, jistě se Vám bude hodit rozmanitá nabídka mikropájek a pájecích stanic, které splňují kritéria i velice náročných kutilů k přesnému pájení. Všechny stolní mikropájky můžete vybírat na www.tipa.eu.

Zvolte vhodnou stolní mikropájku

Úzký hrot pro přesné pájení malých plošných spojů ke kvalitnímu a velice přesnému pájení poskytne vždy spolehlivá mikropájka. Případně celá pájecí stanice. Nutno říci, že mikropájky už  nejsou tím, co bývaly v dřívejších dobách – a letování integrovaných obvodů je zase o něco snadnější. Regulace optimální teploty hrotu pomocí displaye je jedním z hlavních trumfů mikropájek, dokonce můžete volit mezi různými profily hrotů stolních mikropájek . Zmiňme například špičkovou pájecí stanici ST80-D.

 

Špičkové mikropájení na Vašem stole

O bezpečnost při pájení se stará pryžový potah na rukojeti každé ze stolních mikropájek, jenž Vám umožní velice přesné a zároveň rychlé letování rozmanitých spojů. A pracovat s mikropájkou lze začít takřka okamžitě – je vždy připravena k práci. V nabídce samozřejmě naleznete stolní mikropájky jak pro pokročilé, tak i pro začínající. A základní mikropájku ZD-99 lze pořídit již za 388 Kč. Tudíž je skvělým dárkem pro začínající kutily. Více informací a detailů o stolních mikropájkách se dozvíte na www.tipa.eu.

Související příspěvky

Renovace péřových výrobků, aby vypadaly jako nové

redakce

Lukrativní nabídky nemovitostí bývají často neveřejné

redakce

Kvalita u průmyslových čerpadel by měla být na prvním místě

redakce