OSTATNÍ

Nová kolekce LINO Fatra přináší na trh 34 nových vzorů

Společnost Fatra, a.s. patří na našem trhu mezi přední výrobce vysoce kvalitních podlahových krytin. Hlavní pozornost je soustředěna na vinylové podlahové krytiny, kde je jednou z tradičních podlahových krytin LINO Fatra. Společnost se neustále snaží o vývoj svých výrobků, aby dosahovaly ještě lepší odolnosti a také vzhledu. A právě u podlahoviny LINO Fatra se společnost od 1. 3. 2014 rozhodla rozšířit nabídku o 34 nových vzorů.

 

Krátké představení produktu LINO Fatra

LINO Fatra je vinylová podlahová krytina nabízená v homogenním i heterogenním provedení. Mezi charakteristické znaky obou druhů se řadí vysoká odolnost proti povrchovému poškození, snadná údržba, dobrý teplotní vjem a vhodnost pro podlahové vytápění. Navíc je LINO Fatra nabízeno v celé řadě zajímavých designů. Tato podlahová krytina může být určena do komerčních prostor, ale i do domácností. Všude vyniknou přednosti v odolnosti. Právě nabídka designů je od 1. 3. 2014 rozšířena o nové vzory. LINO Fatra je vyráběno v rolích o šířce 1,5 m nebo čtvercích 608×608 mm. V nabídce najdete také staticky disipativní (antistatické) a elektrostaticky vodivé podlahové krytiny.

 

Jaké nové druhy jsou v nabídce?

Od 1. 3. 2014 najdete v nabídce Fatra, a.s. rozšířenou kolekci LINO, ve které bude hned 34 zbrusu nových vzorů. Budou také uvedeny 2 zcela nové kolekce Novoflor Extra. První z nich bude kolekce Efekt, která věrně napodobuje strukturu škrábaného betonu. Druhou kolekcí bude Vario. Ta naopak bude mít blíže ke kobercovým vzorům. Každý si bude moci vybrat design, který bude jeho požadavkům nejvíce vyhovovat.

Kompletní nabídku najdete na www.fatrafloor.cz

Související příspěvky

Komody z masivu

redakce

Mobilní dům = maximální spokojenost

redakce

Nájemné bude letos opět zdražovat. Nejvíce v Praze a krajských městech

redakce