OSTATNÍ

Někdy musíte hledat, než najdete odborníky na čištění koberců v Brně

Jelikož jsem v minulosti pracovala jako pokojská, tak mám k úklidu a čistotě velmi kladný vztah. Někdo by mohl říct, že jsem maniak, ale já bych to zas tak černě neviděla. Ráda udržuji svůj dům v čistotě a pořádku a zvu si pravidelně firmy na umývání oken a čištění koberců. Zatím jsem s žádnou firmou nebyla ve výsledku spokojená tak, jako s A SERVIS LIPKA, s.r.o. Její pracovníci jsou schopni a ochotni se o vše postarat s pečlivostí a kvalitou provedení.

Díky tomu, že jsem se v podobném oboru již pohybovala a měla jsem možnost srovnání více firem, tak mohu A SERVIS, dezinfekční čištění koberců Brno, opravdu doporučit. Využívá strojovou metodu čištění. Tato metoda čištění kotoučovým strojem je velmi spolehlivá a účinná. Mnohem účinnější než metoda extrakční. Po extrakční metodě čištění může být koberec flekatý a zůstává velmi dlouho mokrý. O tom, že není dokonale vyčištěn, ani nemluvě.

Pokud chcete mít koberec měkký, voňavý a zase jako nový, určitě volte metodu strojovou. V kombinaci s kvalitní chemií Bosch, kterou firma využívá, dokáže zázraky. Zbaví váš koberec nejen nečistot, ale i alergenů a po vyčištění je koberec téměř suchý. Co víc si přát?

A pro ty, kteří nemají tolik času jako já, aby trávili čas doma s řemeslníky, mám také řešení. A SERVIS má natolik spolehlivé pracovníky, že mohu klidně odjet za pracovními povinnostmi a mohu je nechat o samotě v klidu pracovat. Vždy, když jsem po jejich úklidu přijela domů, čekal mě jen perfektní pořádek a voňavý byt, jinak bylo vše na svém místě. Od té doby, co jsem vyzkoušela služby A SERVIS, jinou firmu na úklid nevyužívám. Konečně jsem maximálně spokojená a kde mohu, tam ji doporučuji.

Jsem těhotná, jak vyřešit úklid a mytí oken? Výškové čištění fasád Brno

Dlouho jsem přemýšlela, jestli se mám jako těhulka taky přidat do houfu nastávajících maminek píšících na internet. Nejsem úplně zastánkyní sdílení všech informací, ale je to přeci anonymní ne? Ale aby nebylo tak neosobní, tak vám alespoň řeknu, že se jmenuji Jana a jsem z Brna. Taky bych se s vámi ráda podělila o to, jak jsem vyřešila úklidy v těhotenství. Což jak víte, není v těhotenství úplně jednoduché.

Když mi těhotenství začalo, bylo to v pohodě. Pořád jsem normálně fungovala, chodila do práce, až mi nakonec lékař doporučil méně stresu a odchod na mateřskou. Tak na ní jsem. Bříško se pomalu ale jistě zvětšuje a pro mě jsou každodenní úkony náročnější a náročnější. Zvažovala jsem tedy, jak to všechno vyřešit a moc možností nebylo. Manžel nepřicházel v úvahu, protože je v práci od nevidím do nevidím. Ovšem pomocnou ruku mi nabídla jeho maminka, které bych konečně splnila přání mít mě pod kontrolou.

33949766 - handyman cleaning the window and smiling in a new house

Kamarádky mi radily, ať se obrátím na nějakou úklidovou firmu, že je taky využívaly. Mé myšlenky ale byly plné strachu, protože to by můj manžel nedovolil, cizí lidi v domě. Já jsem to ale jen tak nevzdala, a že tedy začnu s tím, že potřebujeme umýt okna.

Manžel se k tomu postavil jako správný chlap. A říkal, ať to nechám na něm. Trochu jsem se obávala, aby mi na okna neposlal jeho maminku. Avšak sám uznal, že umytí oken pro ni nebude úplně relax, a tak k nám poslal Jakuba z A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění fasád, mytí oken z Brna. On totiž umývá okna a opravdu velká okna u nich na firmě v Brně. Nejprve jsem si hlídala, ať jsem při umývání také doma, abych měla vše pod kontrolou. Ukázalo se, že všechno v A SERVISU funguje spolehlivě a mohu jim naprosto věřit. S Kubou je super domluva a výsledek ještě lepší. Myslím, že služby A SERVISU budu využívat snad navždy. Člověk totiž nepochopí kolik mu to usnadní práce, dokud to nezkusí.

 

Související příspěvky

Bistro „Osmička.“ Prostor ze vzpomínek, světla a životní rovnováhy

redakce

Höhenarbeiten, Reinigung von Dachfenstern, Wintergärten, Gewächshäusern Wien

redakce

Trápil vás v letošní zimě plynový kotel? Nechte hned na jaře provést jeho revizi!

redakce

9 x komentováno

Miroslav Huml 18. 8. 2016 at 10:45

Dobrý den,
také jsme si s manželkou nechali vyčistit koberce od A SERVIS LIPKA a byly jako nové. Pokud uvažujete o koupi nových koberců, protože vám už připadají moc zašlé, tak si je vyzkoušejte prvně vyčistit do této firmy. My jsme tak ušetřili spoustu peněz.

Barbora Lelková 25. 8. 2016 at 10:34

Dobrý den,
jsme rádi, že jste s námi spokojeni. Budeme se těšit na další spolupráci.
S pozdravem,
Barbora Lelková

Vilma Stříbrná 2. 9. 2016 at 14:24

Dobrý den, nabízíte služby i mimo Brno? Díky za odpověď, Vilma Stříbrná

Barbora Lelková 23. 9. 2016 at 10:55

Dobrý den,
ano, naše služby realizujeme po celé České republice.
S pozdravem,
Barbora Lelková

Marie Hluchá 5. 10. 2016 at 10:41

A SERVIS LIPKA taky můžu všem jenom doporučit. Nechali jsme si od nich vyčistit koberce a vypadají jako nové. Když k nám přišli příbuzní, mysleli si, že máme nové. A přitom byly jen vyčištěné. Takže pokud chcete své koberce oživit, tak tady jsme na správné adrese.

Karolína Vichová 19. 10. 2016 at 9:45

S touto firmou taky máme jen ty nejlepší zkušenosti. Poprvé jsme je pozvali thedy, když jsme potřebovali nechat vyčistit koberec u naší babičky, ale teď už využíváme jejich ostatní služby i u nás doma. Opravdu doporučujeme!

Hana Macenaurová 15. 11. 2016 at 9:46

Od této firmy jsme si nechalu vyčistit koberec, o kterém jsme si mysleli, že už vyčistit nepůjde. Chtěli jsme ho vyhodit, ale známá nás přesvědčila, aˇž si jej prvně zkusíme nechat vyčistit. A teď jsme jí za to vděční.

Klára Velebová 29. 11. 2016 at 10:58

Jaká je orientační cena za vyčištění koberce?

Barbora Lelková 21. 12. 2016 at 11:57

Dobrý den, cena za čištění koberců se pohybuje od 39 Kč/m². S pozdravem, Barbora Lelková

Diskuze je uzavřena.