Search

Mytí oken ve výškách už nemusí být jen Váš problém. Výškové práce čištění zimních zahrad Brno

Ano, je to pravda, nikdy jsem nedokázala pochopit, proč by si normální člověk měl kvůli mytí oken do domu pouštět někoho cizího. Vždyť mytí oken není žádná věda, zvládne to každý atd. Prostě jsem tomu nemohla porozumět a myslím si, že jsem v tom určitě nebyla sama. Jenomže od té doby, co jsme se přestěhovali do o hodně většího domu, se můj úsudek začal pomalu měnit, až se změnil docela.

Máme teď i zimní zahradu a já jsem už i tak nevěděla, kam dřív skočit. Mytí oken nemůžu svěřit ani dětem, protože ty jsou na takovou práci ještě moc malé a většina oken se nachází výš než v přízemí. Prostě jsem šla proti všem svým přesvědčením a projednou si objednala úklidovou firmu na mytí oken.

Nebudu Vám lhát, byl to vcelku příjemný pocit. Už jen to domlouvání se na termínu, kdy jsem si byla jistá, že mytí oken konečně padne na někoho jiného. No, bylo to opravdu vzrušující. Ještě lepší ale bylo, když se u nás pracovníci firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové mytí oken zimní zahrady, práce ve výškách Brno, objevili.

Tedy, nebylo jich mnoho, ale zato elánu vydali dvakrát tolik. Hned mi bylo jasné, proč je tato služba tak návyková. Vám už se někdy umývala okna sama? Nebo alespoň, bez Vašeho přičinění. Navíc tak skvělou práci jsem neodvedla nikdy ani já sama. Všechno bylo tak rychle hotovo a tak pečlivě. Pracovníci si nechali opravdu záležet.

Myslím, že tuto službu od firmy A SERVIS LIPKA jsem nevyužila jen projednou. Tak nějak tuším, že firma A SERVIS se u nás doma ještě objeví. Určitě jejich služby doporučuji i Vám.

Fleky, skvrny vyčistí strojní tep. Čištění sedaček, koberců Brno

Můj syn si vyprosil na Vánoce pejska, kterého jsme mu nakonec pořídili, když slíbil, že se o něj bude opravdu starat a podobně. Říkala jsem si, že mu to vydrží tak měsíc a péče o štěně padne na mě s manželem, ale mýlila jsem se. Ovšem i tak měl jednou menší problém, který jsme mu teda pěkně vytmavili. Šel malého Alexe vyvenčit, ale nemám tušení, kudy všudy ho tahal, ale měl tlapky samé bláto, které samozřejmě před vchodem do bytu neočistil, a tak je Alex roznesl všude po bytě.

48271170 - carpet.

Po kobercích, takže jsem myslela, že mě vezmou všichni čerti. Snažila jsem se to vydrhnout, ale marně. Nakonec jsem si na to nechala najmout úklidovou firmu, protože jsem si řekla, že odborníci s tím budou mít určitě větší zkušenosti jak já. Konkrétně jsem se obrátila na úklidovou společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., rotační čištění sedaček, koberců Brno, která měla na internetu ty nejlepší reference.

Zaměstnanci se chovali velice přátelsky a vůbec jim nevadilo, že se jich pořád na něco vyptávám. K čištění koberců použili chemii, která krásně voněla a působila zároveň i dezinfekčně. Koberce byly nádherně vyčištěné, vzdušné a vypadaly jako nové. Jejich služba čištění koberců Brno naprosto předčila moje očekávání, protože v takový výsledek jsme ani nedoufala, jen jsem si říkala, že by mohly zmizet ty fleky po Alexovi.

Byla jsem natolik spokojená, že jsme začali využívat i jejich další služby, protože jich nabízí opravdu širokou škálu. Takže tuto firmu mohu všem s klidným svědomím doporučit. Pracovníci firmy A SERVIS vždy odvedou precizní práci s dokonalým výsledkem.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *