OSTATNÍ

Mobilní klimatizace přinášejí řadu výhod

Především v teplých letních dnech, kdy slunko pálí a vzduch je horký, je nasnadě uvažovat o pořízení klimatizace do bytu či kanceláře. Obecně se taková investice vyplatí a oceníte ji především, jestliže nemůžete větrat pouze průvanem kvůli teplotě, která je venku větší než uvnitř anebo kvůli hluku, který by z ulice do místnosti mohl pronikat. Ventilátory a klimatizace se staly nedílnou součástí moderních prostor jako jsou kanceláře a byty. K dispozici je na trhu naštěstí celá řada kvalitních klimatizací různých provedení.

 

Účinné a rychlé chlazení bez složité instalace

Klimatizace mohou být mobilní, tedy přenosné. Jejich výhodou je účinnost a také možnost krátkodobého použití jen v období, kdy je potřebujete. Mobilní klimatizace nevyžadují instalaci zařízení do místností celých objektů. Řádově se ceny mobilních klimatizací pohybují od pěti tisíc do dvaceti tisíc korun. Vyšší náklady ale přinášejí velmi kvalitní a účinné rychlé chlazení místností. Je nutné dbát pokynů přenosných klimatizací, neboť je stanovena únosná míra chlazení, aby nedocházelo ke zdravotním komplikacím lidí v místnosti.

Odvlhčovač a zachycovač pachů jsou dalšími funkcemi mobilní klimatizace

Mobilní klimatizace značky Daitsu je určena k chlazení místností a může se pochlubit velmi tichým chodem a moderním designem. Přístroj značky Daitsu je schopen fungovat při aktivní činnosti jako odvlhčovač a zachycovač pachů. Běžné typy přenosných klimatizací odvádí kondenzované vzdušné páry do nádrže, která musí být pravidelně vylévána. Mobilní klimatizace Daitsu ovšem zanechává v místnosti vzdušnou vlhkost a automatické odpařování kondenzátoru zaručuje, že nebude vzduch v místnosti suchý. Zabudovaná nádržka mobilní klimatizace Daitsu tedy plní pouze bezpečnostní funkci a není třeba ji vylévat.

 

Naklápěcí lamely zaručují nastavit proudění vzduchu určitým směrem

Pro vnímání pocitové teploty je důležitá cirkulace ochlazeného vzduchu. Pohyb vzduchu efektivně distribuuje chladný vzduch po celé místnosti a směr, jakým vzduch proudí, lze nastavit stálým směrem pomocí naklápěcího lamelu nahoru či dolů. Klimatizace značky Daitsu disponuje také funkcí nazvanou swing – při této funkci se lamely při chlazení samostatně pohybují kýváním. Další nepřehlédnutelnou výhodou mobilních klimatizací Daitsu je nízká hlučnost a energetiská třída A. Většina mobilních klimatizací je hlučnějších, avšak tato vyčnívá právě tichým provozem. Lze si také libovolně naprogramovat vypnutí či zapnutí klimatizace pomocí časovače a to je důvodem, proč jsou tyto klimatizace oblíbenou volbou spotřebitelů.

 

Značka Daitsu je synonymem kvality

Značka Daitsu pochází ze Španělska a je značkou partnera skupiny Eurofred. K nám jsou mobilní klimatizace této značky dodávány již více než 15 let, a tak je jejich skvělá účinnost, dlouhá životnost a bezporuchový provoz již ověřenou záležitostí. Stránky, kde najdete výrobky této značky jsou například www.ch-tech.cz. Některé klimatizace mají také možnost topení a další užitečné funkce. Pokud se rozhodnete zvolit mobilní klimatizaci, jistě oceníte jejich přenosnost, snadnou instalaci a možnost krátkodobého používání dle potřeby. Jejich funkce a kvalita, jdou ruku v ruce s nízkou hlučností a vynikajícím výkonem.

Související příspěvky

Letošní ročník veletrhu Střechy Praha je minulostí! Jaké produkty oslnily?

redakce

Jak opravdu účinně financovat koupi nového bytu?

redakce

Vsaďte na tradici – JIHOKOV

redakce