OSTATNÍ

Mobilní dům = maximální spokojenost

Už přes dva měsíce si užíváme bydlení v našem mobilním domečku od společnosti MOBILE POINT, a proto bych se chtěl s vámi podělit o naše zkušenosti. {jcomments off}

 

I když jsme ze začátku váhali, jestli do mobilního domu jít nebo ne, musím teď uznat, že naše obavy byly úplně zbytečné až směšné.. Mobilní dům nás totiž opravdu dostal a to velmi příjemně. Bydlení v něm si prostě užíváme plnými doušky. Náš dům leží na okraji malé vesnice a ne že je do této krajiny jen vizuálně sladěný (dřevěný obklad),  ale dokonce jako by z této přírody dýchal. Sousedi nejdříve koukali, co že to tam přes jedno odpoledne „vyrostlo“ a zabývali se tím, jak se do takového malého domečku dokáží vejít 4 lidé a plnohodnotně žít. Nakonec byli dost překvapeni a my vlastně také, jak je ten minimalizmus perfektní . Máme mobilní domek pro 4 – člennou rodinu a je tu opravdu místo i soukromí pro všechny. Náš domek nám totiž  společnost MOBILE POINT CORPORATION a.s. postavila přesně podle našich představ včetně změny dispozice a za to jim tímto chci vyjádřit své díky. Hlavně tedy panu Lickovi, který byl s námi velmi trpělivý a dal nám i velmi cenné rady a tipy na to, jak domek vylepšit a popřípadě jak zvětšit jeho cenu do budoucna, pokud by jsme ho chtěli zobchodovat.

Navíc náš domek složený ze 3 modulů vyrobili za 2 týdny a pak 2 dny trvala montáž na místě samém. Také se podíleli na kontrole kvality základových patek, které jsme si připravovali sami. Naším cílem bylo bydlet do 1 měsíce po rozhodnutí a to se také vyplnilo.Samotné umístění domu na pozemku má velký veskrze v tomto období, kde využíváme každý paprsek. Možná na první pohled nevypadá, že by mobilní dům byl plnohodnotný z titulu zateplení, ale je to tak a pokud se toho někdo bojí, radím nebojte se. Za mě i celou mou rodinu má bydlení v mobilním domě palec nahoru .

Tomáš Mukl

Související příspěvky

Moderní obklad kuchyní a koupelen? Jednoznačně mozaiky!

redakce

Funkční řešení pro každou podlahu přináší CETRIS®

redakce

S odstraněním graffiti nám pomohla firma A Servis, Brno

redakce