OSTATNÍ TIPY

Kované ploty od českých výrobců se pyšní maximální kvalitou

 

Obliba kovaných plotů namísto plotů z klasického pletiva v posledních letech výrazně stoupá. Navíc se kované ploty dají skvěle sladit s vjezdovými bránami a brankami u rodinných domů. Kované ploty, ale nejsou oblíbené jen pro svou krásu, ale také pro odolnost a pevnost. České výrobky jsou v této oblasti na nejvyšší úrovni kvality.

 

Na trhu jsou i polské ploty, ale kvalita značně zaostává

Stejně, jako v mnoha dalších průmyslových oblastech, se i kované ploty z Polska snaží protlačit na náš trh. Opět sází na nízkou cenu, ale ta je zaviněna hlavně nízkou kvalitou výrobků. Kované ploty potřebují kvalitní vstupní materiály, kvalitní technologie pro zpracování a nesmíme zapomínat ani na povrchovou úpravu, která může být bezúdržbová. Takové ploty u polských výrobců najdete jen stěží. Čeští výrobci si naopak na kvalitě zakládají. Příkladem jsou kované ploty KlaTan.

 

Kované ploty KlaTan s tradicí od roku 1994

Výroba kovaných plotů a bran KlaTan má na českém trhu tradici již 20 let. Od začátku výroby je hlavní pozornost soustředěna na kvalitu využívaných materiálů a postupů při výrobě. Už samotná základní povrchová úprava kovaných plotů a bran je bezúdržbová po několik desetiletí. Díky zkušenostem není problém ani výroba plotů a bran na míru.

Kompletní nabídku najdete na www.kovane-ploty.net.

 

Související příspěvky

Základní pravidlo saunování. Bez kvalitního ručníku to nepůjde

redakce

Nemůžete se dočkat jara? Vyrobte si doma věčné jaro pomocí dekorace

redakce

Dokonale bílé spáry v koupelně během chvilky

redakce