OSTATNÍ

Co nabízí nové EPS kolimátory od značky Holosun?

Sháníte špičkový kolimátor, díky kterému se zlepšíte ve střelbě? Jednu z možností představují modely od značky Holosun. Tato značka v nedávné době představila zbrusu novou řadu kolimátorů s označením EPS. Zjistěte, co tyto modely nabízí.

Co je pro EPS kolimátory charakteristické

Holosun poměrně nedávno představil zbrusu nové EPS kolimátory. Už teď je ale patrné, že si jednotlivé modely brzy získají přízeň spousty uživatelů. V nabídce najdete hned 12 různých kolimátorů, díky čemuž si na své přijde prakticky každý.

A co přesně je pro tyto kolimátory charakteristické? Předně vás na první pohled zaujmou svým kompaktním a přitom robustním provedením, čehož bylo dosaženo zvolením uzavřené konstrukce kolimátorů. Jednotlivá zařízení také disponují nízkou základnou a v 99 % případů je proto zajištěna jejich bezproblémová kompatibilita s otevřenými mířidly.

Na jaké modely se můžete těšit?

Jak jsme již zmínili, součástí této produktové řady je hned 12 zbrusu nových kolimátorů. Jednotlivé modely se přitom dělí podle své velikosti a také toho, zda disponují solárním panelem, nebo nikoliv. Dále si je také třeba všímat velikosti tečky jejich osnovy.

Rozdělení podle velikosti je jednoduché. Buď můžete vybírat z modelů se standardní šířkou závěru, nebo se rozhodnout pro podskupinu Carry. Ta je určena pro majitele slim zbraní s jednořadým zásobníkem, kteří potřebují právě užší kolimátor.

Dále se můžete rozhodnout, zda je pro vás důležitý zabudovaný solární panel, nebo nikoliv. Modely se solárním panelem přináší zásadní výhodu v podobě možnosti automatické regulace jasu. Za dosažení dostatečných světelných podmínek lze takový kolimátor pomocí solárního panelu bez problémů nabíjet.

A na závěr zbývá ještě rozdělení dle velikosti tečky osnovy. Základní modely bez přepínatelné osnovy lze pořídit s velikostí tečky 6 MOA nebo 2 MOA. Modely MRS jsou poté k dispozici pouze s tečkou 2 MOA a obrazcem 32 MOA.

Více informací ze světa kolimátorů najdete na www.holosun.cz.

Související příspěvky

Jak důležité je udržet v interiéru správné ovzduší?

redakce

Drtiče kabelů se nově nabízí i jako menší stroje

redakce

Čištění fasády a mytí oken po stavbě od profesionálů „výškové práce Praha 1“

redakce