Search

Čištění fasády a mytí oken po stavbě od profesionálů „výškové práce Praha 1“

Dobrý den, ráda bych se se všemi podělila o zkušenost s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA. Přestavovali jsme dům a po všech úpravách na oknech zůstala hrozná špína, prach, zbytky malty a vůbec všechno možné. Sice jsem si myslela, že až dělníci skončí, tak vše po sobě řádně uklidí, ale byla jsem pěkně naivní. Zřejmě. Každopádně nám se okna podařit nevyčistilo, tak bylo potřeba najít nějakou dobrou úklidovou firmu. Navíc jsem se i bála je vyčistit pořádně, abych je nijak nepoškodila, protože jsem nevěděla, čím ty zbytky po stavbě dostat dolů a nechtěla jsem nová okna poškrábat.

Dále jsme potřebovali taky řešit naši prosklenou fasádu a na to je potřeba lešení, nebo plošinu, jinak se ta skleněná fasáda očistit nedá. I fasáda byla špinavá od lepidla, jak zedníci natahovali fasádu. Projela jsem teda několik diskuzí na všech fórech a podobně a našla tam firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění fasád, práce ve výškách Praha 1, mytí oken, kterou jsem ještě ten den kontaktovala. Byla jsem ráda, že mytí oken nám domluvili hned na následující den.

Přijeli tři zaměstnanci a jejich práce mě fakt dostala. Okna jsou po jejich mytí krásně čistá bez čmouh, lesknou se a vše je perfektní včetně našich rámů a parapetů. Především jsme si zkontrolovali, skla a rámy, jestli po čištění nezůstali někde rýhy, nebo škrábance a to bylo skutečně v pořádku. Takže jsme s manželem hrozně moc spokojení a jejich službu mytí oken Praha 1 určitě využijeme i v budoucnu.

Takže jestli poptáváte mytí oken, zaručeně se obraťte na tuto úklidovou firmu, protože toho určitě nebudete litovat. Navíc nabízí i jiné služby jako čištění podlah, koberců a podobně, takže pokud potřebujete i něco takového, určitě se na ně obraťte taky, protože věřím, že jejich ostatní služby vykonávají stejně kvalitně jako myjí okna. Jediné, čeho se nelekněte, je cena jejich služeb. Je o něco vyšší, ale stojí to za to, protože okna vydržela čistá opravdu hodně dlouhou dobu.

Osvědčená firma nezklamala, čištění sedaček, koberců Praha 2

Jednou jsem se pokusila udělat si umělé nalepovací nehty, ale nemám tušení, jak se mi to povedlo, ale to speciální lepidlo se mi vylilo na koberec. Nebyl to nijak velký flek, problém byl v tom, že byl hodně vidět, už jen proto, že to bylo uprostřed místnosti. Přítel už na to jen řekl, že koberce už stejně byly poměrně špinavé a potřebovali vyčistit, a že toto byl jen takovým posledním podmět, který nás donutí to uskutečnit. Takže jsme si sedli k internetu a hledali firmu, která čistí koberce v Praze a má dobré reference.

46058077 - cute little ginger kitten wearing warm knitted sweater is sleeping on the white carpet

A našli jsme A SERVIS LIPKA, s.r.o.mokré čištění koberců, sedaček Praha 2. Zavolali jsme jim a domluvili se s nimi na termínu a všech ostatních náležitostech a hned druhý den nám poslali finanční návrh. S tím jsme souhlasili, a v domluvený den k nám přijeli koberce vyčistit. A byli jsme s nimi velmi spokojeni, protože byli velmi milí a ochotní a hlavně, naše koberce byly jako nové.

Čištění koberců Praha používá kotoučovou strojovou metodu, která na kobercích nezanechává žádné skvrny. Navíc po použití jejich čisticích prostředků se v kobercích špína už tolik neusazuje, takže je ani není třeba čistit příliš často. Proto nám ani nevadí, že ceny u A SERVIS jsou o něco vyšší než standardně. Obzvlášť, když odvádějí kvalitní práci a člověk nemusí čekat několik dnů na nejbližší možný termín.

A pro všechny tyto její kvality mohu tuto formu ostatním jedině doporučit. Zaměstnanci firmy byli navíc velmi milý a profesionální, takže nás opravdu nenapadá nic, na co bychom si u nich mohli stěžovat. Jsou špičkou ve svém oboru a my jim děkujeme.


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *