Search

Chcete zavzpomínat na svá dětská léta? Ideální je na to Výstava Světa stavebnic

Letohrádek Mitrovských svým osobitým vzhledem zaujme nespočet kolemjdoucích, a to určitě i ty, kteří stavebnicím, jako takovým, příliš neholdují. Svět kostek a stavebnic totiž vrací návštěvníky zpátky do jejich dětství. Expozice bude v zámečku umístěna až do 27. listopadu. Z pestrobarevných kostiček je tam postavené všechno, na co si jen vzpomenete – domy i celá města, postavičky, lodě, auta, jeřáby, letadla a také filmové postavičky ze Star Wars, Mimoňů nebo ze Simpsonových. A pozor, kostiček tam je přibližně asi přes 500 tisíc.

Třeba červená výšková budova, která připomínala moderní architekturu, byla složena ze 4 200 dílků. K nejstarší z vystavených kousků patřily Richterovy kamenné stavebnice pocházející z dob Františka Josefa I. Vedle nich se nacházela zmenšenina Pražského hradu, která byla z dřevěných dílků. Najít se tam toho dá mnoho.

Něco jsou starší unikáty, něco oblíbené postavičky z dnešních filmů a seriálů. Každopádně výstava rozhodně stojí za zhlédnutí. Rozhodně za vstup nezaplatíte takovou částku, aby vás to odradilo. A to samé platí i pro úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců a sedaček Praha 1.

Jejich služby nestojí tolik peněz, aby vám z toho brečela peněženka. A odvádějí vynikající práci, takže je to určitě investice, která se vyplatí. Pouštět se do takového čištění koberců na vlastní pěst vážně nemá moc smysl, protože to stejně nikdy pořádně nevyčistíte. Alespoň ne ve srovnáním s tím, co dokážou oni. Koberec vám vyčistí tak, že vypadá jako nový. A co je jejich dalším bonusem, tak fakt, že jejich zaměstnanci jsou velice milí a ochotní.

Graffiti a marný boj? Povolejte si na obranu „Výškové práce, čištění fasád Praha 9“

Zdravím. Rozhodla jsem se, že napíšu o programu „Budovy bez graffitového znečištění a vandalismu,“ který realizuje úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce Praha 9, čištění fasád. Tento program zákazníkům zaručuje stálou čistotu fasády bez graffitů.

63356505 - graffiti, urban art

Funguje to tím způsobem, že na fasádu nanesou antigraffitový nátěr jako ochranu proti graffiti. A pokud se na fasádě, která je ošetřena jejich antigraffitovým nátěrem, objeví graffiti, tak nejpozději do čtrnácti dnů od oznámení je přijedou odstranit, a postižené místo opět natřou antigraffitovým nátěrem.

Musí však platit následující podmínky. Odstraňovat graffiti nelze, pokud teplota klesne pod 10°C. V tomto případě chemie, která provádí odstraňování graffitů nefunguje a její účinná složka na odstranění graffiti je potom bez efektu. My s kolegy v práci jsme jejich službu vyzkoušeli, protože jsme se báli posprejování, protože naše budova se nachází v centru Prahy.

A ještěže jsme tak udělali, protože se na budově nějaký vandal doopravdy vyřádil. Avšak zavolali jsme lidem z A SERVIS a za osm dní k nám přijel tým pracovníků graffiti odstranit. Nezbyla po nich ani památka a my jsme velice spokojení. A vše zvládnou v rekordním čase a za velmi příjemnou cenu.

Zaměstnanci jsou navíc milí a ochotní profesionálové a nemáme nic, na co abychom si u této firmu mohli stěžovat. Takže s čistým svědomím jejich službu odstraňování graffiti Praha všem vřele doporučujeme, protože u nich máte jistotu, že vás problém vyřeší. A to i v případě, pokud jste antigraffitovou cohranu neměli, jen potom postupují jiným způsobem.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *