MIX OSTATNÍ

Vyměňte hotel za VIP stan! Výsledný efekt vás příjemně překvapí

Podle Paretova pravidla hned 80 % tržeb vaší firmy zajišťuje pouhých 20 % zákazníků. S největší pravděpodobností o tom dobře víte a neustále přemýšlíte nad tím, jak na tyto zákazníky dobře zapůsobit a udržet si jejich dlouhodobou přízeň. Pořádáte pro ně pravidelná setkání, rauty nebo večírky? A lámete si hlavu nad tím, kde akci uspořádat tentokrát? Prostředí luxusních hotelů se pomalu stává monotónním, na lodi jste už byli minulý rok a akce pod širým nebem v sobě skrývá velké riziko v podobě nepřízně počasí. Jak z tohoto bludiště ven? Zkuste něco skutečně originálního. Zkuste VIP stany.

 

Možnosti vybavení vás ohromí

Možná teď někteří z vás kroutí hlavou, klepou si na čelo a tvrdí, že pozvat své nejdůležitější klienty do stanu je čirou podnikatelskou sebevraždou. VIP stan ale není stan, který si berete s sebou při sjíždění divoké řeky. Jedná se o luxusní přístřešek, který lze vybavit stejně tak, jako sál v nejlepším hotelu ve vašem městě. Pevná podlaha s luxusním kobercem, vysoce kvalitní dřevěný nábytek, účinné klimatizace i vytápění (ano, VIP stany můžete využít také v zimě), vyvýšené pódium nebo dekorativní výzdoba dle libosti. Samozřejmostí je možnost doobjednání cateringových služeb. Konečným výsledkem budete příjemně překvapeni.

 

Originalita nade vše

Vaši nejvýznamnější klienti zřejmě jezdí na firemní akce nebo večírky častěji. A nejen s vámi. Jen těžko si budou pamatovat, že před 5 lety byli s firmou A v hotelu Hilton a předloni se dobře najedli s firmou B v luxusní restauraci. Jednotlivé akce jim budou natolik podobné, že postupně splynou v jeden velký nevýrazný celek. Kolikrát ale váš klient bude moci říci, že se účastnil velkolepé firemní akce ve stanu? Nejspíše jen jednou. A právě proto si tento zážitek neodmyslitelně spojí se jménem vaší firmy. Není právě odlišení se od ostatních jedním ze základních stavebních kamenů úspěchu firmy?

 

Technické věci vás nemusí trápit

Pokud vám nyní dělá starosti, zda zvládnete VIP stan postavit, vybavit a po akci zase demontovat, pak vás rychle uklidníme. Seriózní firmy nabízející prodej nebo pronájem stanů se v rámci zakázky o všechno postarají. Tak co, už víte, kam letos pozvete své nejvýznamnější klienty a obchodní partnery?

Související příspěvky

Využijte ve své chladničce maximum místa se zásuvkou DrinkBox od značky MORA

redakce

Členové a partneři se setkali letos ve společnosti Betonpres

redakce

Vysokotlaké lamináty dají interiéru styl!

redakce