MIX OSTATNÍ

Už vím, že získání výhodné hypotéky může být snadné

Těšit se na nové – vlastní bydlení je věc jedna a zařizovat si finance na jeho koupi je věc druhá a už o mnoho méně zábavná. To jsem zjistila ihned, kdy jsem navštívila první banku se žádostí o hypotéku. Najednou jsem si začala připadat tak trochu jako Alenka v říši divů. Bankéř požadoval plno informací a ověření, jednání se táhlo a nakonec mi sdělili, že mám nárok jen na méně peněz, než potřebuji a ještě s dost podivným úrokem a fixací. Nenechala jsem se ale odradit, protože touha po vlastním bydlení byla velká. Možná i díky vysokému odhodlání jsem našla velmi snadnou cestu, jak hypotéku získat a ještě tu nejvýhodnější…

 

Po první tak trochu hrůzostrašné návštěvě banky jsem se rozhodla, že budu jednat na vlastní pěst. Začala jsem u internetu. Na začátku mi například hodně pomohla hypoteční kalkulačka. Díky ní jsem rychle zjistila, za jakých podmínek mám šanci u různých bank hypotéku získat. Stačí jen zadat několik základních údajů a ihned vám totiž vyjede seznam, který přinese přehled o nabídkách různých bank.

 

Díky kalkulačce jsem si udělala reálnou představu, ale v tu chvíli jsem opět byla trochu bezradná. Nevěděla jsem co si na jednání připravit a chtěla jsem výhody – kdo by je také v dnešní době nechtěl. Ušetřit třeba na poplatku za vyřízení hypotéky nebo tak podobně. Známá mi odporučila, že bych se měla obrátit na makléře. Jenže pozor – ne všichni umí v bitevním poli hypoték chodit a mnozí chtějí za své služby nehorázné vysoké odměny. Opět tedy zoufalství.

 

 

Naštěstí netrvalo dlouho, protože jsem narazila na pobočku společnosti Gepard Finance. Zde jsem našla makléře, který mi nabídl pomoc při zařizování hypotéky. Přijala jsem a zjistila, že ono to najednou jde, když se chce. Makléř se totiž o vše postaral, vyjednal výhody a navíc za administrativní služby nechtěl vůbec nic. Takže – pokud i vy chcete hypotéku výhodně, zkuste Gepard Finance. U mě mají za 1.

Související příspěvky

Kvalitní čerpadla jsou třeba v mnoha průmyslových oborech

redakce

Vsaďte na tradici – JIHOKOV

redakce

Provádíte nebo plánujete výměnu oken nebo je již máte a rosí se vám?

redakce