MIX OSTATNÍ

Prostor u bazénu je ideální k vytvoření relaxační zóny na zahradě

Při vybavování zahrady se vždy soustředíme zejména na prostor pro posezení s přáteli a na zahradní posezení. Největší pozornost tedy věnujeme zejména výběru jídelních stolů, židlí a lavic. Zapomínáme ale na to, že zahrada má sloužit také pro relaxaci. Je tedy vhodné i vytvoření relaxačního prostoru na zahradě. Pokud máte na zahradách bazén, je prostor okolo něj velmi vhodným místem pro vytvoření místa pro relaxaci.

 

Základem u bazénu je lehátko

Relaxace u bazénu patří k nejkrásnějším částem volných letních dnů. Je ale třeba, abyste měli také na čem relaxovat. Zahradní lavice, židle a křesla mohou být sice pohodlná, ale opalovat se na nich příliš nedá. Největší komfort při relaxaci u bazénu nabízí kvalitní plážové lehátko. Na výběr je v současnosti mnoho druhů a variací. Nejlevnější seženete již za pár stokorun, ale jsou i lehátka dražší než 1 000Kč, které přináší pravý komfort a pohodlí. Záleží jen na vás, jaké si vyberete.

 

Nesmí chybět ani stín

Ležení na slunku v blízkosti bazénu je možná příjemné, ale nic by se nemělo přehánět. Neměli byste proto ani zapomínat na to, že v relaxačním koutku by měl být zajištěn také prostor ve stínu. Nejjednodušší variantou vytvoření stínu a také nejvyužívanější jsou slunečníky. Slunečníky jsou v současné době nabízeny v mnoha variantách a velikostech, takže si můžete vybrat takový model, který by dokonale splňoval vaše představy.

 

I děti mohou mít u bazénu svůj koutek

Pokud na zahradě vytvoříte svůj koutek pro relaxaci a prostor pro zahradní posezení, neměli byste zapomínat ani na děti. I ty by měly mít na zahradách svůj prostor. Klidně stačí jen pískoviště a zahradní houpačky. Prostor pro děti by měl být také ve stínu. Vhodným řešením zastínění prostoru pro děti jsou párty stany.

 

Všechny tyto prvky na vybavení zahrad ve vysoké kvalitě najdete na www.vetroshop.cz.

 

Související příspěvky

Nový dům se slevou až 42 %! Je to možné!

redakce

Udeřte hřebíky na hlavičku – obrazně i prakticky

redakce

GE Money nabízí svým klientům více…

redakce