MIX OSTATNÍ

Malotraktory mohou dokázat mnohem více, než jen sekat trávu!

 

Pokud uvažujeme o koupi zahradního traktoru (malotraktoru) bude pro nás prioritou, jak zvládne traktor hlavně sečení trávy. To je nejdůležitější prvek každého malotraktoru a udává jeho kvality. Sečení trávy a mulčování ovšem není jedinou funkcí, kterou mohou malotraktory zvládat. Kvalitní výrobky dokáží mnohem více. Příkladem mohou být malotraktory SECO.

 

Co malotraktory SECO ještě zvládají navíc?

Malotraktory SECO se na našem trhu řadí mezi prestižní značky v tomto oboru. Jsou známé svou vysokou kvalitou při zachování rozumných cen. Což je u některých prodejců téměř nemožné najít. Disponují nabídkou zahradních traktorů pro domácí použití i profesionálních malotraktorů pro každodenní provoz. Ani domácí malotraktory ovšem nijak nezaostávají svými funkcemi. Například model Challenge, kromě skvělých předností pro sečení trávy můžete vybavit ještě mnoha doplňky, které zvýší jeho možnost využití. Doplnit můžete například sklopný vozík, deflektor na mulčování, rozmetadlo, sněhovou radlici o záběru 120 cm. I na podzim můžete SECO Challenge využít například ke sběru listí. Zahrada tedy bude udržovaná stále.

 

 

Hlavní důraz je ale kladen na sekání

Velká možnost využití je sice skvělá, ale nejvíce záleží na vlastnostech, které mají zahradní traktory při sekání. Malotraktory SECO se samozřejmě v první řadě soustředí na to, aby nabídly svým zákazníkům nadstandard i v této oblasti. I malotraktory pro domácí využití si skvěle poradí nejen se suchou, ale i vlhkou trávou. Skvěle zatáčí a jsou vhodné i pro členitější pozemky. Jsou zde dokonce připraveny také druhy malotraktorů pro stálou a častou údržbu pravidelně udržovaných zahradních ploch – sportovní hřiště. Každý klub například ocení spolehlivost a kvalitu modelu Statuet, který k udržování trávníku využívají i prvoligové fotbalové kluby – AC Sparta Praha, SK Slavia Praha, Bohemians 1095, FC Slovan Liberec, FK Baumit Jablonec, FK Mladá Boleslav a další.

Kompletní nabídku malotraktorů najdete na www.seco-traktory.cz.

 

 

 

Související příspěvky

Hledáte prostory pro kancelář v Praze?

redakce

Neviditelný plot vám pomůže mít psa a tak i vaši zahradu pod kontrolou!

redakce

Jak si zařídit bydlení se psem?

redakce