MIX OSTATNÍ

Kde a jak vybírat zahradní nábytek?

Zahradní nábytek by měl poskytovat svým uživatelům maximální pohodlí, musí být odolný a také by měl zkrášlit celou zahradu. Vybrat takový nábytek není vůbec jednoduché. Především tedy záleží na kvalitě a zpracování materiálu, ze kterého je zahradní nábytek vyroben. Nejčastějším a nejoblíbenějším materiálem je stále dřevo. Ovšem bez dostatečné kvality dřeva nábytek vydrží jen krátkodobě. Naštěstí se i u nás najdou prodejci velice kvalitního a odolného zahradního nábytku za příznivé ceny. kde hledat?

 

Vybírat můžete na avinterieryshop.cz

Na stránkách avinterieryshop.cz najdete zahradní nábytek v mnoha kategoriích. Všechny ale mají jeden společný prvek. Jsou vyrobeny z masivní a odolných tvrdých dřevin. Zahradní nábytek, který na těchto stránkách najdete je opravdu výjimečný hned z několika hledisek. Prvním důvodem je zmiňovaná kvalita materiálu. Dřeviny jsou důkladně vybírány podle přísných kritérií. Hlavním materiálem je finská borovice. Unikátní je také systém opracování nábytku. Ten dělá z tohoto kvalitního dřeva ještě odolnější materiál. Opracované dřevo se řadí do kolekce nábytku Thermowood. Vybírat můžete nábytek v mnoha variantách.

 

Čím je zpracování nábytku Thermowood jedinečné?

U většiny druhů zahradního nábytku se jen nařeže dřevo, které se nechá čas uzrát a pak se upraví na smontování a opracuje. Zahradní nábytek Thermowood se vyrábí jinak a mnohem pečlivěji. Finská borovice je totiž upravována tepelně. Nejedná se žádné malé teploty. Rozmezí teplot při úpravě se pohybuje mezi 160 – 215 ˚C. Díky této úpravě dostává dřevo zbrusu nové mechanické i fyzikální vlastnosti. Zvýší se i odolnost proti hnilobě, pevnost, rozměrová stálost a sníží absorpce vlhkosti. A co víc. Tento nábytek minimální životnost materiálu 30 let. I přestože se jedná o skvělý a pevný materiál, zůstávají ceny nábytku Thermowood na stránkách avinterieryshop.cz velmi příznivé.

 

Přesvědčit se můžete sami na www.avinterieryshop.cz, kde najdete také kompletní sortiment.

Související příspěvky

Potřebujete při práci řezat nožem různé materiály? Kupte si kvalitní nože!

redakce

Lukrativní nabídky nemovitostí bývají často neveřejné

redakce

Vysokozdvižný vozík a regály do skladu vám zvýší produktivitu

redakce