MIX OSTATNÍ

GE Money nabízí svým klientům více…

V současné době působí na českém finančním trhu hned několik bank, kterým můžete svěřit své úspory, požádat u nich o půjčku nebo třeba o kreditní kartu. I když to tak na první pohled vypadá, banky rozhodně nenabízí to samé. Například banka GE Money nabízí svým klientům řadu výhod a bonusů. Jaké to jsou?

 

Vedení běžného účtu s výhodami

GE Money samozřejmě nabízí běžné osobní účty i když přívlastek běžné není tak zcela správný. Pokud si zřídíte účet u GE Money, můžete k němu dostat celou řadu výhod. Mezi nejpopulárnější patří běžný účet Genius Gold, ke kterému dostanete například zvýhodněný spořící účet, založení a vedení Flexikreditu – kontokorentu, dále také neomezené vklady a výběry hotovosti na pobočkách i v bankomatech GE Money a řadu dalších výhod.

 

Kreditní karty i pro nejnáročnější

Se zajímavou nabídkou přichází GE Money i v oblasti kreditních karet. Banka nabízí kreditní karty MoneyCard. Jejich velkou výhodou je, že neplatíte za jejich vedení – v případě, pokud alespoň jednou měsíčně provedete platbu vyšší než 3 000Kč. Pokud s kartami platíte, můžete díky partnerství GE Money s různými obchodníky získat až 30 % z nákupu zpět. Příjemné je, že o kreditní karty můžete pohodlně zažádat online.

 

I výhodné půjčky

GE Money samozřejmě poskytuje i půjčky. I zde je spolupráce s bankou výhodná. GE Money totiž nabízí i půjčky bez ručitele nebo zástavy. Oblíbená je hlavně Expres půjčka, díky které si můžete půjčit od 30 000 do 600 000 Kč a úžasné je, že peníze budete mít k dispozici na běžném účtu do 5 minut od podpisu smlouvy. Navíc si můžete dobu splácení rozložit na 96 měsíců.

Pokud chcete mít své finance pod kontrolou, vsaďte i vy na GE Money…

Související příspěvky

Nevíte, čím potěšit své blízké pod vánočním stromečkem? Nechte se inspirovat tipy společnosti Matějovský!

redakce

Nábytek od SEDNISI.CZ Vám dovolí zapomenout na únavu

redakce

S nano impregnací je konec s mytím oken. Čištění fasád ve výškách Brno

redakce