Search

OSTATNÍ

Úklidové služby David Plecitý
Firma úklidové služby David Plecitý poskytuje kompletní úklidové služby v Praze a okolí.
Úklid Praha
Střední škola průmyslová stavební
Střední průmyslová škola stavební v Českých Budějovicích je veřejná škola. Zřizovatelem této školy jako příspěvkové organizace je Jihočeský kraj. Škola umožňuje studentům bezplatné čtyřleté studium, zakončené maturitní zkouškou. Je určeno pro chlapce a dívky, kteří ukončili devátý ročník základní školy a pro uchazeče po vyučení.

http://www.spsstavcb.cz
Střední průmyslová škola stavební České Budějovice
Střední průmyslová škola stavební v Českých Budějovicích nabízí čtyřleté bezplatné studium oborů stavebnictví nebo geodézie.
Stěhovací služba FOFR
Stěhovací služba FOFR nabízí kompletní stěhování domů, bytů i firem včetně stěhování těžkých břemen po celé ČR i ve státech EU.
Stěhovací služby
Stavebniny Hamax
Stavebniny HAMAX nabízí kompletní sortiment stavebního materiálu. V nabídce stavebnin najdete stavební nářadí, omítky, cihly, sádrokartony a další stavební doplňky a pomůcky.
Stavebniny HAMAX Praha
Pujcsimoto.cz
Půjčovna motorek v těsné blízkosti Českých Budějovic i Českého Krumlova. Půjčujeme motorky bez kauce, neplatíte nic na víc. Zakládáme si na individuálním a lidském přístupu.
https://www.pujcsimoto.cz/
Půjčovna dodávek Brno – Mobilityrent.cz
Půjčovna dodávek Brno MobilityRent.cz nabízí možnost půjčení dodávky či mikrobusu všem, kteří akutně potřebují něco převézt.
Pujcimedodavku.cz
Pujcimedodavku.cz spravuje firma Auto Češnovice s.r.o., která nabízí pronájem dodávek a užitkových vozů v Českých Budějovicích a okolí.
Profimodel.cz
Profimodel.cz je eshop, který nabízí nejen RC modely na ovládání, ale také dekorativní statické modely do interiérů.
RC modely
Profimalby.eu
Výmalby soukromých a komerčních prostor v Praze a okolí, levně a rychle. Zaměření, přípravné a úklidové práce, doprava a likvidace odpadu jsou zdarma.
https://www.profimalby.eu/
Obchodní vybavení s.r.o.
Společnost Obchodní vybavení s.r.o. nabízí kompletní zařízení prodejen od kvalitní značky Magma.
Vybavení obchodů
NEWAG s.r.o.
Centrální vysavače HUSKY
www.husky.cz
Květiny u viaduktu
Květiny u viaduktu v Českých Budějovicích nabízí široký sortiment řezaných květin, které je možné zakoupit v květinářství nebo umožňujeme online prodej květin. Denně čerstvé květiny také rozvážíme v Českých Budějovicích a okolí.
Keramika Soukup a.s.
Obklady, dlažby, sanita, dveře a podlahy pro Váš domov.
JSMAX s.r.o.
Několik tisíc variací! Sériové garáže i atypické garáže. Máte vlastní představu? Přizpůsobíme se Vašemu projektu. Vyrobíme garáž na míru
J.A.P.
Společnost J.A.P. je český výrobce stavebních pouzder pro zasouvací dveře, skrytých zárubní, interiérových a exteriérových schodišť, stahovacích půdních schodů, stavebnicového nerezového zábradlí, designového skla Grafoskla a skleněných stěn.

http://www.japcz.cz
G-shop Bohemia s.r.o.
Geodetické přístroje, stavební lasery, dálkoměry, příslušenství.
http://www.bohemiagshop.cz
fischer international s.r.o.
fischer international s.r.o. se zabývá upevňovací a kotevní technikou. Nabízíme řešení upevnění od malých poliček až po komplikované a technologicky náročné stavby.
http://www.fischer-cz.cz
Divize Isover, Saint-Gobain Construction Products CZ, a.s.
Kompletní nabídka sortimentu značky ISOVER zahrnuje produkty z minerální i skelné vlny, extrudovaného a expandovaného polystyrenu a doplňky pro systémová izolační řešení.
http://www.isover.cz