Search

OSTATNÍ

Úklidové služby David Plecitý
Firma úklidové služby David Plecitý poskytuje kompletní úklidové služby v Praze a okolí.
Úklid Praha
Střední škola průmyslová stavební
Střední průmyslová škola stavební v Českých Budějovicích je veřejná škola. Zřizovatelem této školy jako příspěvkové organizace je Jihočeský kraj. Škola umožňuje studentům bezplatné čtyřleté studium, zakončené maturitní zkouškou. Je určeno pro chlapce a dívky, kteří ukončili devátý ročník základní školy a pro uchazeče po vyučení.

http://www.spsstavcb.cz
Střední průmyslová škola stavební České Budějovice
Střední průmyslová škola stavební v Českých Budějovicích nabízí čtyřleté bezplatné studium oborů stavebnictví nebo geodézie.
Stěhovací služba FOFR
Stěhovací služba FOFR nabízí kompletní stěhování domů, bytů i firem včetně stěhování těžkých břemen po celé ČR i ve státech EU.
Stěhovací služby
Stavebniny Hamax
Stavebniny HAMAX nabízí kompletní sortiment stavebního materiálu. V nabídce stavebnin najdete stavební nářadí, omítky, cihly, sádrokartony a další stavební doplňky a pomůcky.
Stavebniny HAMAX Praha
Pujcsimoto.cz
Půjčovna motorek v těsné blízkosti Českých Budějovic i Českého Krumlova. Půjčujeme motorky bez kauce, neplatíte nic na víc. Zakládáme si na individuálním a lidském přístupu.
https://www.pujcsimoto.cz/
Půjčovna dodávek Brno – Mobilityrent.cz
Půjčovna dodávek Brno MobilityRent.cz nabízí možnost půjčení dodávky či mikrobusu všem, kteří akutně potřebují něco převézt.
Pujcimedodavku.cz
Pujcimedodavku.cz spravuje firma Auto Češnovice s.r.o., která nabízí pronájem dodávek a užitkových vozů v Českých Budějovicích a okolí.
Profimodel.cz
Profimodel.cz je eshop, který nabízí nejen RC modely na ovládání, ale také dekorativní statické modely do interiérů.
RC modely
Obchodní vybavení s.r.o.
Společnost Obchodní vybavení s.r.o. nabízí kompletní zařízení prodejen od kvalitní značky Magma.
Vybavení obchodů
NEWAG s.r.o.
Centrální vysavače HUSKY
www.husky.cz
Květiny u viaduktu
Květiny u viaduktu v Českých Budějovicích nabízí široký sortiment řezaných květin, které je možné zakoupit v květinářství nebo umožňujeme online prodej květin. Denně čerstvé květiny také rozvážíme v Českých Budějovicích a okolí.
Keramika Soukup a.s.
Obklady, dlažby, sanita, dveře a podlahy pro Váš domov.
JSMAX s.r.o.
Několik tisíc variací! Sériové garáže i atypické garáže. Máte vlastní představu? Přizpůsobíme se Vašemu projektu. Vyrobíme garáž na míru
J.A.P.
Společnost J.A.P. je český výrobce stavebních pouzder pro zasouvací dveře, skrytých zárubní, interiérových a exteriérových schodišť, stahovacích půdních schodů, stavebnicového nerezového zábradlí, designového skla Grafoskla a skleněných stěn.

http://www.japcz.cz
G-shop Bohemia s.r.o.
Geodetické přístroje, stavební lasery, dálkoměry, příslušenství.
http://www.bohemiagshop.cz
fischer international s.r.o.
fischer international s.r.o. se zabývá upevňovací a kotevní technikou. Nabízíme řešení upevnění od malých poliček až po komplikované a technologicky náročné stavby.
http://www.fischer-cz.cz
Divize Isover, Saint-Gobain Construction Products CZ, a.s.
Kompletní nabídka sortimentu značky ISOVER zahrnuje produkty z minerální i skelné vlny, extrudovaného a expandovaného polystyrenu a doplňky pro systémová izolační řešení.
http://www.isover.cz
AXIOM REAL, spol. s r.o
Firma AXIOM REAL spol. s.r.o. se zaměřuje na čištění povrchů od graffiti.
Odstranění graffiti